0
clear
  • Justina blakeyy loloi ayo Berry Spice 5'-0 5'-0 килим со тркалезна област
  • -20%
  • -20%
Justina blakeyy loloi ayo Berry Spice 5'-0 5'-0 килим со тркалезна област

Justina blakeyy loloi ayo Berry Spice 5'-0 5'-0 килим со тркалезна област

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Создадена во соработка со дизајнерот Justустина Блакини, колекцијата Ајо ги комбинира нејзиниот иконски стил, светли бои и премиум текстура која веднаш додава личност во кој било простор. Концептуализирано од високо славениот дизајн афизиодиадоа Блакини за Лолои. Дизајните од колекцијата Ајо нудат уникатни и имагинативни мотиви што привлекуваат внимание, без напор за повторно засилување и усогласување на кој било простор за украси . Додека повеќето килими со рачно изложени необични јамки честопати можат да пролеваат силно и да се влошат без соодветна грижа, волна влакна и памучно платно Помош за поддршка Овој килим да има повисок степен на издржливост. Кога се грижеше во области со низок сообраќај, овој килим може да трае многу години. Овие екскурзивно дизајнирани обрасци беа стручно модерни со безвременски мотиви и современ начин на размислување што може без напор да ги засили најразлични простори за декор.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој килим или тркач во областа на Ариана има прекрасен дизајн на крпеница со медалјони со повеќе бои и �

Заштитете ја подот на гаражата, ходникот, влезот или комерцијалните простори од вода, гребнатини, нечис�

Луксузната мекост на колекцијата Карлин е прободена од класично грациозните дизајни на групата...

100% волна куп Должините и ширините може да варираат од објавените димензии Додатоци во фотографиите во ж

Ова е класичен ориентален килим со пресврт на преоден со уникатен цветен дизајн Подобрено со елегантни

Создадете шарен обичен изглед на вашиот украсен декор со едноставно Daisy 8 'x 10' Sage, дипломиран Stripe reg од наш

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

Подобрете го вашиот декор со овој шармантен килим Ова има геометриска шема во најразлични топли тонови,

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим �

Врзете го современиот изглед на вашиот современ стил, заедно со импресивниот апстрактен мотив на овој к

Овој производ слави едноставност и елеганција Природното, мешано волно влакно од Нов Зеланд е рачно зан

Додадете рафинирање во која било просторија со оваа мека форма на цветно граница традиционална област �

Основите честопати се сметаат за, добро . само основни Но, основите не се само голи минимум и понекогаш т�

Карактеристики : Заврши : Pinkmaterial : Polypropylenemachine madespecifications : Севкупни димензии на производот : 0,25 "H x 94 " W x 134 "�

Донесете поп боја и забава во вашиот дом со едноставно тресење со ајкула, сина лаил кутии од нашата збир�

Ако барате начин да го искористите максимумот од вашето време дома, тогаш не барајте подалеку од овие уб

Овие килими се конструирани со ексклузивен систем за заклучување на влакна со фузионирани влакна, кој т

Направете вашиот простор одговара за античка индиска палата со овој килим со раб Со длабоки нијанси на �

Please wait...