0
clear
  • 4 '6' Едноставно Дејзи езерото куќа Најдобра куќа на плажа во стилот на плажа, кинил, канелен црвен
  • -20%
  • -20%
4 '6' Едноставно Дејзи езерото куќа Најдобра куќа на плажа во стилот на плажа, кинил, канелен црвен

4 '6' Едноставно Дејзи езерото куќа Најдобра куќа на плажа во стилот на плажа, кинил, канелен црвен

DEN 973.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Создадете забавна и лична вибрација со едноставно Daisy 4 'x 6' Maroon Red Lake House Најдобра куќа за куќи од нашата колекција „Way With Words“. Секој ќе воодушеви во просторот што го дефинира дизајнот донесена на вашиот трем, внатрешен двор, кујна или бања по оваа област килим. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база со отпорна на лизгање, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во кој било простор во затворен или отворен простор. За да се исчисти, користете благ сапун и лежете рамно за да се исуши. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за да го оживеете вашиот декор на отворено. Обложена поддршка за отпорна на лизгање. Брзо сушење конструкција. Цврст, дизајн на лежење.

Главните својства

Избор на купувачот

Ако барате начин да го искористите максимумот од вашето време дома, тогаш не барајте подалеку од овие уб

Safavieh man552a Менхетен слонова коска / беж Колекцијата на Менхетен се одликува со килими со мода напред, соз

Додадете рафинирање во која било просторија со оваа мека форма на цветно граница традиционална област �

Ова е класичен ориентален килим со пресврт на преоден со уникатен цветен дизајн Подобрено со елегантни

Инспирирајќи се од познатиот град за производство на килими, килимот на областа Хериз стручно ги ткае п�

Врзете го современиот изглед на вашиот современ стил, заедно со импресивниот апстрактен мотив на овој к

Овој производ слави едноставност и елеганција Природното, мешано волно влакно од Нов Зеланд е рачно зан

Осмелете се да изразите карактеристичен стил со сложениот дизајн во килимот на црвената екопријателск�

Овие килими се конструирани со ексклузивен систем за заклучување на влакна со фузионирани влакна, кој т

Донесете го приморскиот дел до вашиот дом декор со Simply Daisy 5 'x 7' Shark Blue Compass килим од нашата колекција на на

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим �

Романската колекција е на крстосницата на текстил и тренд Одликувајќи се со денешните текстилни дизајн

Шармантна и современа, килими со копили на тексас од Кембриџ, инспириран од мотив, се преименуваат преку

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Опуштете се во полето на диви цвеќиња со едноставното тркалезно тркало од морнарицата од тркалезно цве�

Трендовски и привлечен, колекцијата „Декор“ е исклучителен и убав асортиман на трендовски килими...

Дајте му на вашиот простор допир на величественост со овој исклучителен килим на отворено / затворено п�

Создадете шарено случајно изглед на вашиот украсен декор со едноставно Daisy 3 'x 5' Mauve, дипломиран regид од л�

Please wait...