0
clear
  • Скалила Гази Душеци Теписи Анти_слип Квадрат самолепливи Килими Декорација За Скалила Бои Жолто Сино Кафе
  • -20%
  • -20%
Скалила Гази Душеци Теписи Анти_слип Квадрат самолепливи Килими Декорација За Скалила Бои Жолто Сино Кафе

Скалила Гази Душеци Теписи Анти_слип Квадрат самолепливи Килими Декорација За Скалила Бои Жолто Сино Кафе

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики 1.Сектор Не лизга скалила гази тепих. Не е потребна дополнителна лента, Фиксна цврсто Анти-пролевање Ефикасна заштита на скалилата2.Лентите за скали што не се лизгаат обезбедуваат силно држење и ви овозможуваат слободно нагоре и надолу. Вашето семејство и вашите миленици повеќе нема да бидат загрижени дали ќе паднат од скали.3. Само одвојте неколку минути за да ги поставите. Само исчистете дрво, отстранете го пластичниот капак и нанесете. Оваа подлога за скали може лесно да се исчисти со правосмукалка.Спецификација : Материјал : Полиестерски Влакна Боја : Жолто Сино Кафе : 24см*64смпакетот вклучува : 1* Скалила Шари Скалила Душеци Теписи Анти_слип Квадрат Самолепливи Килими Декорација За Скалила 3 Бои Жолто Сино Кафе.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис : причината за неговата безбедност е тоа што има функција што не се лизга и лесно се чисти Погодно е

Шарите За Скали Отпорни на Лизгање Со прилагодена Големина Се Гордо Рачно Изработени ( Исечени И Шијат )

Суптилно Вкусно Елегантно Убави комплементарни пригушени тонови Последниот допир на бојата за да го за

Широко се користи за базени, бањи, скали, фабрики и други области кои треба да бидат нелизгачки...

БруклинБраунстоун Скалила Шара (еден) Плетените шари за скали во модерни, природни, земјени бои создава�

Please wait...