0
clear
  • Бесплатно склопување девојки Chunky Layer Layer Cardigan, големини 4-18
  • -20%
  • -20%
Бесплатно склопување девојки Chunky Layer Layer Cardigan, големини 4-18

Бесплатно склопување девојки Chunky Layer Layer Cardigan, големини 4-18

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тоа е исто толку пријатно како што изгледа! Овој мек, бучен кардиган за слоеви од бесплатно склопување има лесен, опуштено вклопување за да се најде сè во нејзината гардероба. Пар со обична бела мета и нејзините омилени фармерки за да создадат извлечен изглед. Исклучиво на. Материјал : 98% полиестер/2% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долги ракави со ролна манжетна. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Чудно плетено за стил и топлина. Чунки слоеви кардиган за девојчиња од слободно склопување.

Главните својства

Избор на купувачот

Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно ч�

Зошто да бидете само миризливо старо чудовиште кога ќе можете да бидете стилски и симпатичен? Кога сака�

Кој подобар начин да се дружите околу дома отколку додека се совпаѓате со целото семејство ?! Со овој Derek

Останете кул за време на сезоната на танцување со Данскин сега Леотард Тој е розова во боја и доаѓа во на

Материјал : полиестер Тип на шема : Печати Должина на ракавот : врвови без ракави Главна боја : шоуто на сл

Комплетот Вклучува : 1 парче Оглавник, 1 парче Панталони, 1 парчиња Облека за Глава, 1 парче Ланец На Полови

Биди човекот кој ја тврдеше Америка Со Костимот На Кристофер Колумбо Момчиња Овој костим доаѓа со црвен

Големина : 70 Препорачана возраст : 03 Месеци Биста : 50см / 19,69" Должина : 42см / 16,54" Големина : 80 Препорачана во�

Резервоар за слободен стил на врвови девојки со големина 6x розово / сино здраво лето 3 парчиња сетF165% пам�

Ладен избор за ладни денови, го сноси во овие снежни панталони од швајцарската технологија дизајнирана

Разновидна и удобна со ткаенина од памук, оваа маица со кратки ракави од 365 деца од Гаранималс е симпатич

Лесна и подготвена да оди на далечина, атлетските работи што трчаат шорцеви ја одржуваат и се чувствува

Добрата детска облека за славење на семејниот Велигденски собир.54" Должина На Дното : 8590cm / 33 Материјал : �

Вашата голема девојка ќе сака да спие и да легнува наоколу во оваа облека за спиење во која има омилени л

Направени од квалитетни материјали што се дизајнирани да го направат вашиот Ноќта на вештерките најдоб

Одличен додаток на нејзините активни денови, овој четврт патент од атлетски дела е изработен со ткаенин

Главна Боја : Сликата Покажува Стилскиот И Моден Дизајн Го Прават Вашето Бебе Попривлечно...

Големина : 100 Биста : 74см / 29.13" Должина : 41см / 16.14" Препорачана возраст : 23 Години Големина : 110 Биста : 80см / 31.5

Оставете ги вашите деца да се истакнат во Овие Маици За Девојки Со Кратки Ракави Марки Г Облека Маиците �

Патувајте подалеку Од Екестира за да го спасите Понивил Во Ова Мое Мало Пони : Костим За Делукс На Виножи

Please wait...