0
clear
  • Нулум Рачно Тафтувана Фез Област килим или Тркач
  • -20%
  • -20%
Нулум Рачно Тафтувана Фез Област килим или Тркач

Нулум Рачно Тафтувана Фез Област килим или Тркач

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Привлечноста на кинеската колекција на Нулум е нејзината низа модерни дизајни и хармонични бои кои обезбедуваат топлина и избалансирано чувство во секоја просторија. Оваа рачно тафтувана колекција на шик преодни дизајни обезбедува издржлив куп што спречува пролевање и нуди поотпорен тепих совршен за зафатено домаќинство. Нулум Рачно Тафтувана Фез Област килим Или Тркач : Рачно тафтувана Во Кина. Направено од 100 проценти полиестер. Неутрален. Платно поддршка. Нема гаранција. Исчистете го местото со благ детергент и вода. Ве молиме запомнете : дигиталните слики и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ве молиме имајте предвид дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.

Главните својства

Избор на купувачот

Без разлика дали барате апстрактен дизајн или забавен килим за спалната соба на вашето дете, ќе најдете

За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за осве

Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата вебстраница се што е можно попрецизн�

Секој килим е произведен со исти бои како на сликата, но тие можат да бидат произведени од малку поинакв�

Воведување На Супериорен Хедли Област Килим или Тркач Направено со 100% Најлонски влакна и 0,18" висина на к

Геометриските обрасци, живописните бои и шик едноставноста соработуваат за да го Направат Рамното ткае

Научете го вашето дете На ABCs Со Hopscotch Азбука Животни Едукативни Затворен Плејмат Килим Весело шарен и ед

Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со �

Додадете малку забава и возбуда во вашата спална соба или област за играње со Emojipals Royal Plush Printed килим...

Осветлете ја вашата соба со прекрасните бои и привлечна, мека текстура на Издржливост...

Потонете ги прстите во купот од 100% полиестерски микрофибер Од колекцијата Селест Овие килими имаат кад�

Со класични, глобално инспирирани и апстрактни обрасци, елегантна, палета на бои со кул тон и тенок, но г�

Со шаблони со високи детали на мека, полиестерскошенилска горна обврзана со рециклирана памучна подлог

Со шаблони со високи детали на мека, полиестерскошенилска горна обврзана со рециклирана памучна подлог

Please wait...