0
clear
  • Сафавиех Аксел Модерна Глам Тафтувана Глава
  • -20%
  • -20%
Сафавиех Аксел Модерна Глам Тафтувана Глава

Сафавиех Аксел Модерна Глам Тафтувана Глава

DEN 2534.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Safavieh Axel Модерна Глам Тафтувана Покривка за Глава до гостинска соба или главен апартман со длабоко тафтувана глава На Аксел скај таупе. Со луксузен тапацир со копчиња во јасна чиста постелнина, оваа удобно обложена, нежно закривена глава предизвикува слики од холивудскиот глам од 1930-тите. Големина : Кралица. Боја : Тегет. Димензија на производот : 61.8 во. В х 5.3 во. Д х 54.1 во. Х. Рамка Материјал : Цврсто Дрво. Потребно е мало собрание. Тапациран со 100% Лен. Пополнете Материјал : Пена. Нема Глави За Нокти. Насловот е тафтуван. Висина На ногата : 38.5 во. Собрани Висина Нога : 24 во. Точка Бродови во 1 кутија. Додатоци во живот стил слика (и) не се вклучени. Перница (и)/Душек/Јорган/Утешител продадени одделно. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува. За да се спречи целокупното извалкање, се препорачува често вакуумирање или лесно четкање. Перниците и перниците треба да се вртат неделно. Перничињата исполнети со надолу треба да се четкаат наместо да се вакуумираат. Исчистете го местото, користејќи благ растворувач без вода или производ за хемиско чистење. Само професионален чистач треба да преземе целосно целокупно чистење. Употребата на средства за чистење на пареа или вода може да предизвика прекумерно намалување или боење.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој Марвел Спајдермен тапациран близнак од Делта Деца нуди крајно повлекување за вашиот суперхеројво�

Креветот на близнаците на Наполи е инспириран од архитектонските елементи од италијанскиот град Неапо�

Includes tools needed for assembly Поддршката за ткаени душеци значи дека овој челичен кревет за деца не бара кутија пр�

Барате малку дополнителен простор? Не гледајте понатаму Со Креветот Орландо Секој кревет доаѓа со еден

Со рамка за кревети во Чалипа, ќе имате релаксирачко, пријатно, пријатно искуство за спиење за да започн�

Барате малку дополнителен простор? Не гледајте понатаму Со Креветот Орландо Секој кревет доаѓа со еден

Барате малку дополнителен простор? Не гледајте понатаму Со Креветот Орландо Секој кревет доаѓа со еден

Карактеристики : рамка за кревет На Платформа со глава Систем за поддршка на топола дрво Тапациран пол

Прилагодлива рамка за кревети, прилагодлива висина на нозете, двојна масажа, лента за држачи за нозе, USB �

Ако ви треба простор за складирање, го имаме одговорот Креветот На Библиотеката Во Њупорт, достапен во д

Проширете го просторот за спиење Со Креветот Орландо со бандаж, достапен за близнаци и полни кревети До�

Додадете мода и функција во спалната соба на вашето дете со оваа целосна големина на капетани во кревет

Please wait...