0
clear
  • Фустани За Жени Секојдневен Есенски И Зимски Жени Касаул Цврст Долг Ракав Лабав Фустан Со Пуловер Со Влакнест Џемпер Со О-Врат На Продажба
  • -20%
  • -20%
Фустани За Жени Секојдневен Есенски И Зимски Жени Касаул Цврст Долг Ракав Лабав Фустан Со Пуловер Со Влакнест Џемпер Со О-Врат На Продажба

Фустани За Жени Секојдневен Есенски И Зимски Жени Касаул Цврст Долг Ракав Лабав Фустан Со Пуловер Со Влакнест Џемпер Со О-Врат

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тоа е дефинирано како основно парче за сите прилики. Применлива Сцена : можете да ја носите во текот на целата година, Совршена За Полуформално/Коктел/Банкет/Одмор/Секојдневно/Свадба/Враќање Дома/Дипломирање И Секојдневно носење. Сладок Дизајн : Лесниот Течен Фустан Прави Лесно Одење.Есенски И Зимски Жени Касаул Цврст Долг Ракав Лабав Фустан Со Влакнест Џемпер Со Влакнест Врат Опис : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестилски и моден дизајн ве прават попривлечни многу е погоден За Пролет и Лето Удобен материјал, погоден за различни прилик ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Главните својства

Избор на купувачот

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.26"Size : XL: 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 106cm / 41.24"Length : 116cm / 45.

Please wait...