0
clear
  • Деца Големи Мали Девојчиња Чипка Шифон Без Ракави Цвет Девојка Фустан Со Светки Руширани Рамо Фустан За Свадба Роденден Светло Сина 10
  • -20%
  • -20%
Деца Големи Мали Девојчиња Чипка Шифон Без Ракави Цвет Девојка Фустан Со Светки Руширани Рамо Фустан За Свадба Роденден Светло Сина 10

Деца Големи Мали Девојчиња Чипка Шифон Без Ракави Цвет Девојка Фустан Со Светки Руширани Рамо Фустан За Свадба Роденден Светло

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Детска ОБЛЕКА Големи Мали Девојчиња Чипка Шифон Без Ракави Цветна Девојка Фустан Со Светки Рушен Фустан За Рамо за Свадба Роденден Доаѓа со скриен патент за грб и соодветен појас за штрасови што се одвојуваат.Комплетот Вклучува : Фустан од 1 парче, Сашконд од 1 парче : Нов со тагматеријал : Полиестер, Чипка, Шифондрес Должина : Должина На Чај Бр.Препорачано Size Length Chest Waist2222.5"/57.5cm22"/56cm20.5"/53cm4425.5"/65cm23.5"/60cm22"/57cm6628"/72cm25"/64cm24"/61cm8831"/79cm26.5"/68cm25.5"/65cm101034"/86.5cm28.5"/73cm27"/69cm121236.5"/93.5cm30.5"/78cm28.5"/73cm141439.5"/101cm32.5"/83cm30"/77cm161642.5"/108cm34.5"/88cm31.5"/Фустанот од 81 см е изработен од полиестер, чипка и шифон материјал, миење раце. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Без ракави, раширено рамо, цветно елече од чипка е украсено со светки, скриени патенти за грб со соодветен појас за штрасови што се одвојуваат. 2 слоеви фустан, врвот шифон слој и 1 поставата. Убава и стилска, нека вашата девојка биде грациозна принцеза. Совршен за забава, свадба, натпревар, роденден, празник, фотосесија, свечен настан или други специјални прилики.

Главните својства

Избор на купувачот

Кој живее во ананас под морето? Светлиот и шарен фустан За Детски туту е забавен и празничен изглед за се

Пол : женски 100tlengh : t18 130tlengh : t21, 65 t Bust : t25, 59 tsleve : t14 ,17 t Возраст : t45 Години Дизајн : плисираниот фустан има к�

: Големи САД : 8ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12ЕУ : 38Биста : 43,31"Ракав : 21,65"Должина : 33,07 " Големина : XL Големина...

Здхор Девојки Јуниори Неправилни Светки Балет Лирски Танц Фустан Балерина Костим, Големини 616.Комплето�

Бебе Девојки Се Облекуваат Мода Лето Девојки Краток Ракав Боја Судир Фустан Виолетова Бела Еднобојна М�

Симпатична рагби лента со поло, со трендовски комбинации на бои Со детали за три копчиња и долги ракави,

Носете нешто полесно Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние сме подготвени да од�

Големина : 6 Препорачана возраст : 612 Месеци Биста : 52см / 20,47" Должина : 43см / 16,93" Големина : 8 Препорачана воз

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга клиентите се наши прија�

Детска Кошула Со Долги Ракави Срце Девојче Фустан Детска Чипка Забава Цвет Бебе Сплис Тул Лето Долги Фу�

Големина(см)tttt TT T 4 Ytadvisted Возраст : t34 Годиниtlengh : t21, 65 t Bust : t22, 83 Големина(см)tttt TT T 4 Ytadvisted Возраст : t34 Годин�

Нашите секојдневни фустани се 34 години, 56 години, 78 години, 910 години, 1112 години, 1314 години, 6 големини се д�

Убаво откритие! Овој фустан со суперѕвезда со Џоџо Сива е изработен во супермека памучна мешавина за да

Женски Фустан Мода Жени Секојдневен Круг Вратот Печатење Плус Големина Џеб Фустан Функција : 1 Убави врв

Please wait...