0
clear
  • Minnie Mouse Girls Jumper Top Fuest со здолниште од мрежи, големини 4-16
  • -20%
  • -20%
Minnie Mouse Girls Jumper Top Fuest со здолниште од мрежи, големини 4-16

Minnie Mouse Girls Jumper Top Fuest со здолниште од мрежи, големини 4-16

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Таа ќе биде "bowtiful " во овој трендовски џемпер врвен фустан, во кој ќе има омилена мода Мини Маус. Дизајнирано со мек џемпер-плетенка со графички принт и кратки ракави за мафини, тој е завршен со здолниште со трескави мрежи што ќе сака да се врти внатре. Попарајте го со патики за училишни или балетски станови за какви било модерни прошетки. Мора да имате изглед за кој било вистински обожавател на Дизни! Материјал : БОДИЦИ : 100% акрилик; Здолниште : 100% полиестер; Поставена здолниште : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. деколте : вратот на лажичката. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : џемпер-плетенка со графички принт; Ребреста плетена јака и манжетна; Здолниште за печатење мрежи; Подредено здолниште. © Дизни, сите права се задржани. Minи џемпер со џемпер со врвен фустан со здолниште со мрежи за девојчиња.

Главните својства

Избор на купувачот

Колку е поголем туту, изгледот Таа ќе сака да го покаже својот уникатен стил, облечен во овој фустан од к�

Симпатична и удобна, ова е дека фустанот е сигурно дека ќе биде пролетен главен за мама и нејзиниот мини

Без разлика дали е ден надвор на игралиште или време во училницата, овој фустан од џемпери од Wonder Nation е с�

Велур се врати на голем начин на овој празник, затоа изберете фустан од Секвен на Georgeорџ Девојче за секо�

Двојно забава! Време е за облекување за вашето мало девојче и нејзината омилена кукла со оваа сет за пој�

Повод : Погоден За секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, туш за бебиња, семеен собир, фе

Пол : женски 100tlengh : t18 130tlengh : t21, 65 t Bust : t25, 59 tsleve : t14 ,17 t Возраст : t45 Години Дизајн : плисираниот фустан има к�

Овој симпатичен фустан за вклопување и цветниот печатење шифон е совршен за секоја пригода...

Спремен да одам! Сет на фустани и тексас јакна на стискање го одржува својот изглед случајно и симпатичн

Изработени Од Издржлива, Еластична и Удобна Ткаенина Совршен заumn и зима Ќе Го Привлечете Вниманието на

Прекрасна, убава и над прекрасна Совршен натпревар за специјални прилики како свадба, дипломирање и при

Различни Фустани Прават Да Се Чувствувате Поинаку, Овој Направи Да се Чувствувате Навистина Слатко, Сла

100 t Должина : t53t Bust : t58tadvisted Возраст : t18 24 Месеци Пол : Девојка Спецификација : Должина На Ракавот : Кратко..

80"Колк : 44 Летен Макси Фустан За Жени Детален опис : Бои : Розова Големина : Xxxxl Сезона : Season / Пролет / Лето П�

краток течен фустан за жени бел пиратски фустан костими за жени фустан за ноќта на вештерките за жени бе

Убава И Елегантна Девојка Фустангорниот дел од фустанот е дизајн со растеглива Чипка и украсен со светк

59"56 Години13068см / 26.59"препорачана возраст : 56 годиниизглед на етикетата : 130биста : 68см / 26.62"Ширина На Рамот�

Девојчето место за девојчиња го издвојуваат тропскиот фустан со грб е направен од 60% памук и 40% полиесте�

Забавни отпечатоци и детали за шутнување додаваат симпатична допир на неговото срце и го смачкате фуст�

Носете нешто полесно Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние сме подготвени да од�

Женски Повик Лабава Нов Шифон Печатени VВратот Без Ракави Пресек Долг Фустан опис 1 Специјален дизајн за

Нашите секојдневни фустани се 34 години, 56 години, 78 години, 910 години, 1112 години, 1314 години, 6 големини се д�

: Големи САД : 8ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12ЕУ : 38Биста : 43,31"Ракав : 21,65"Должина : 33,07 " Големина : XL Големина Летен

Please wait...