0
clear
  • Чудесни Девојки Џемпер Фустан, Големини 4-12
  • -20%
  • -20%
Чудесни Девојки Џемпер Фустан, Големини 4-12

Чудесни Девојки Џемпер Фустан, Големини 4-12

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Чудесен Џемпер Фустан За Девојки Со Долги Ракави, Големини 4-12; 100% Мек Акрилен Жакард; Плетено Ребро на Зглобовите; Супер Мека И Пријатна Ткаенина За Џемпер; Со Долги Ракави; Чудесна Графика; Точки; Лесна Нега; Увезена Ткаенина; Контрастен Врат; Фустан Со Директно Сечење; Фустани За Девојки; Празничен Фустан 100% Мек Акрилен Жакард; Ребро Плетено На Зглобовите; Супер мека И Пријатна Ткаенина За Џемпер; Долги Ракави; Чудесна Графика; Точки; Лесна Нега; Увезена Ткаенина; Контрастен Врат; Фустан Со Директно Сечење; Фустани За Девојки; Празничен Фустан. Машина За Перење.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : 6 Препорачана возраст : 612 Месеци Биста : 52см / 20,47" Должина : 43см / 16,93" Големина : 8 Препорачана воз

Лесни, меки фустани се задолжителни за училиште Овој 2пакет фустани за игра од Wonder Nation е удобен начин за �

Неверојатен Фит фустан со ласкава Линија На Вратот Е со големина за мис и плус големини со шевови на при�

Освежете го вашиот малечки пролет и лето гардероба со овој фустан на девојчиња од Wonder Nation...

2fer кој е премногу симпатичен! Овој симпатичен фустан од слатка пеперутка има привлечен кариран образец

Женски Фустан Мода Жени Секојдневен Круг Вратот Печатење Плус Големина Џеб Фустан Функција : 1...

: Големи САД : 8ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12ЕУ : 38Биста : 43,31"Ракав : 21,65"Должина : 33,07 " Големина : XL Големина...

Секоја девојка има принцеза фустан во нивните слушнато, па ние веруваме дека сите од нив треба да се обл�

Изработени Од Издржлива, Еластична и Удобна Ткаенина Совршен заumn и зима Ќе Го Привлечете Вниманието на

Овој фустан со ладно рамо со starвезди, омбре фустан е многу симпатичен додаток на гардеробата на вашата д

7" Големина : 110 препорачана возраст : 45 години Биста : 57см / 22.35"големина : 92препорачана Возраст : 1224 месециб

Девојки плете фустан 2 пакет од еден чекор напред Сетот вклучува еден печатен фустан и еден цврст фустан

Оваа сезона, таа ќе заблеска со правда девојки, исмејувајте го вратот од 2фер со кадифена фустан! Овој си�

Прекрасна, убава и над прекрасна Совршен натпревар за специјални прилики како свадба, дипломирање и при

Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или о

Спецификации Категорија : девојки фустани Материјал : памук Пол : мали девојчиња Сезона : лето...

Нашите секојдневни фустани се 34 години, 56 години, 78 години, 910 години, 1112 години, 1314 години, 6 големини се д�

Убаво откритие! Овој фустан со суперѕвезда со Џоџо Сива е изработен во супермека памучна мешавина за да

Различни Фустани Прават Да Се Чувствувате Поинаку, Овој Направи Да се Чувствувате Навистина Слатко, Сла

Please wait...