0
clear
  • Дизни Замрзнати Мали Девојчиња Еластична Задна Лента Двојни Големини Папучи-Сина, 11-12
  • -20%
  • -20%
Дизни Замрзнати Мали Девојчиња Еластична Задна Лента Двојни Големини Папучи-Сина, 11-12

Дизни Замрзнати Мали Девојчиња Еластична Задна Лента Двојни Големини Папучи-Сина, 11-12

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дизни Принцеза " Лакови, Дијадеми И Срца" Мали Девојки Двојна Големина Влечки. Тоа е совршен избор на обувки за опуштање или играње во куќата, обложено подножје и ѓон со текстура за да спречите лизгање. Карактеристики сакан Цртан Лик тоа ќе го натера вашето дете да сака да ги носи овие секој ден,. Лесен дизајн на носење, вашето дете може да ги облече сите самостојно. Удобно : неговите висококвалитетни материјали за полнење ги прават да останат удобни во текот на целиот ден. Прави одличен подарок : Совршен За родендени и други празници. Издржлив : ѓонот ќе трае со месеци на абење и многу повеќе!. Висок квалитет : Стручно изработен имајќи го предвид искуството на носителот. Безбедно : Обезбедува стабилна основа и ги штити стапалата на вашето малечко.

Главните својства

Избор на купувачот

Чевли За Деца Девојчиња Девојчиња Деца Памучни Влечки Девојки Украси За Непозиционирање Нелизгачки Сл�

48"препорачана возраст : 78 Годинасус : 13ук : 12.Големина : 2627 Должина На Влошка : 18см / 7,09" Препорачана возраст

ЛЕСНО ВКЛОПУВАЊЕ : Толку лесно се лизга право во овие и совршено за децата и бебињата сами да продолжат...

Прекрасна папуча Џоџо Сива Иридентни светки горниот со бела крзнена јака Иридентна плетенка виножито л

Овие прекрасни чизми за вештачко ширење ги прикажуваат Елса И Ана Од Замрзнатиот 2 На Дизни...

Чувајте го вашето малечко пријатно со овие шармантни мокасински детски влечки! Крзнените детали обезбе

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : ОВИЕ прекрасни чиз�

Please wait...