0
clear
  • Чадор за голф, ветроупорен дизајн, handономска рачка за голф
  • -20%
  • -20%
Чадор за голф, ветроупорен дизајн, handономска рачка за голф

Чадор за голф, ветроупорен дизајн, handономска рачка за голф

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој Чадор За Голф Со Handономска Рачка за Голф е и стилски и функционален. Има современа шема на бои со различни нијанси на зелена боја. Уникатниот дизајн на овој 56" чадорот е лесно да се идентификува во толпата. Исто така, има ergономска рачка која е дизајнирана да работи кога сте на теренот за голф. Големиот врв ќе ве одржува удобно и суво. Едноставно е за затворање и може да се чува во вашата торба или количка. Ветроупорната карактеристика го прави одличен за одење на плажа, и кога патувате на работа. 56" Чадор За Голф, Ветроупорен Дизајн, Handономска Рачка За Голф : 56" чадор за голф. Дизајн на ветроупорна рамка. Golономски голф рачка. Ветроупорен чадор со модерни зелени блокови во боја. Идеален подарок за играчот на голф во вашиот живот. Користете за прикривање на дожд, снег и ветер.

Главните својства

Избор на купувачот

Прилагодено склопено графитно вратило, со зафат, инсталирано Со адаптерот Cobra F6+ / F7+ / Био Ќелија+ / FlyZ+

Опис : Опремен со клип за приврзок за клучеви, оваа крпа за топче за голф лесно се прицврстува на вашата т

Дуото Пакетот им обезбедува на голферите врвна комбинација за чистење на пригодна Крпа од Микрофибер З�

Описr r.ова е практичен шајка за топче за голф, изработен од одлични гумени материјали Тој е и удобен, неж�

Капата PGA Tour Airflux Grey Mesh има заоблен оброк за да ги чува очите од сонцето Прилагодливата кука и јамка ќе ги

Професионален Систем За Маици за гордост (ПТС) е комерцијален систем на печатени маици за голф што овозм

Боја : Црна / Црвена / Сина / Зелена / Жолта / Портокалова / Сива / Розова Количина : 1 парчиња Големина : 194см...

Издржлива топка : нашата топка има повисока, подалечна и постабилна патека, повеќе маневрирачки чуда и п

Барате начин да го усовршите вашето ставање без да ги удирате зелените секој ден? Пробајте Го Крајниот С

Овој прекрасен трофеј од розово дрво е во форма на број еден, совршен за прикажување на вашата среќна то�

Опис100% сосема нов, Висок КвалитетСпецификација : 10*3.2*0.8 См (мм)Материјал : Нерѓосувачки челикБоја како шт

Имајте намера да ги одржувате вашите клубови нови, ве молиме не заборавајте да купите покривка за голф з

Овие капаци се изработени од издржлива, мека кадифена ткаенина со плетен чорап за заштита на вратилото..

Карактеристики : Материјал : челична волна + пп коса + Додатоци : Лесно јаже за влечење + пакување клучеви :

Не мора да избирате помеѓу максимална покриеност и преносливост Дуетскиот Чадор тотес комбинира покри�

Бидете подготвени за се со ова сериозно парче опрема за влажно време Стилскиот Чадор За Турнеја Вилсон �

Опис : Опис : : PU кожа, занаетчиство, трајно, може да користи долг момент За капакот на шипката за усогласу�

Декстерност : Десен рачен клуб Тип : Обука за аранжман : Unisexcolour : Gold Material : PU Leathersize : 170 x 87mmpackage Содржина : 10 x

НОВ Графит Дизајн Турнеја АД Диџеј Шафтбранд : Графит Дизајнмодел : ТУРНЕЈА АД ДИЏЕЈ5 должина : 46 " Тежина

Опис : *пенкалото за обележување на топчето за голф ќе помогне да се подобри точноста на вата*може да се з

Скришум Сет од 8 хибридни Покривки се специјално дизајнирани да одговараат на хибриди, спасување и кори�

Карма Велур Црн Џамбо (+1 / 16") зафат имаат класична целосно црна шема на бои со позната и докажана шема на �

Прилагодено склопено графитно вратило, со зафат, инсталирано со адаптерот Пинг Г30 Ова е вратило за заме�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Бинациус од пазарот На Џојбај.Описr...

Донесете пријател заедно со вас на курсот Запознајте Го Мули, Златниот Ретривер! Тоа е производ 2 во 1 соз

Please wait...