0
clear
  • Време и време клипови за клима за коса, 3 пакувања
  • -20%
  • -20%
Време и време клипови за клима за коса, 3 пакувања

Време и време клипови за клима за коса, 3 пакувања

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Земете три! Ажурирајте ги додатоците за коса со овие три пакувања клипови за коса од време и TRU. Совршено за цел ден и одржување на долги брави во место, овие клипови за коса се завршен допир на вашата облека со класичен дизајн и вклопување во престој. Најдобриот дел : Тие се разноврсни и слатки за секоја пригода! Исклучиво на. Материјал : Клип : 50% оцетен/50% метал; Канџи : 90% оцетен/10% метал. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : една барет и два клипови со канџи. Затворање : Затворање и затворање на клипот. Карактеристики : клип и дизајн на канџи. Клип за коса на Claw Claw 3-пакет од време и Tru.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис Овие чешли за клипови за коса се изработени од премиум пластика, кои се цврсти и издржливи, лесни кл

Карактеристики : Оваа лента за глава лесно се вклопува и ткаенината преминува напред, создавајќи прекр�

Опис Изработен од премиум метал, овие шноли се полни со антички стил Со обичен дизајн, тие изгледаат кре�

Дијаметар : 10 цмпакет за опис на производот : 1 еез боја на коса : розова, црвена, виолетова, сина, итн.матер

Женска плетена лента за глава капчиња зимска потопла лента за коса За коса лента за коса карактеристика

Кога ќе пристигне зимското време, сите ќе бидете поставени со оваа топла, пријатна лента за глава од Шва�

Може да сметате на Сканчи да направи нешто кул и шарено, дури и со малите секојдневни најважни работи ка�

Додадете совршен допир на кој било стил на коса со овие време и клипови со клова! Без оглед како го носит�

Лента за Глава од чипка, Женска Издлабена Еластична Лента За Глава, Модерна, Убава и Дарежливикарактери�

Опис Дали барате нежна лента за коса што ќе ве направи повеќе атрактивна? Верувам дека оваа лента за кос�

Најдобрите деверуши ги заслужуваат најсечените додатоци! Додадете малку претстава на денот на вашата с

Добијте голем стил со овие мини клипови за коса Совршено за создавање на парчиња изглед или додавање на

Лизгајте го ова совршено плетено глава и подготвени сте да го заземате светот! Сè е добро! Goody® Peach плетен

Потекло : Континентална Кинеска : Жеџијанг Име На Одделот : Детеприменлива Сцена : Надворешен Пол : Девој�

?⬛ Што е тоаИзвртувајте ги коските и свиткајте го грбот со овие застрашувачки уши од мачки кои се црни к�

✤ 【Минималистички дизајн】 : Ако сакате брза промена на изгледот, пенливиот кристален камен плетенка з�

Среќен роденден! Ажурирајте ги додатоците за коса со овој клип за коса за родилни камења за жени Совршен

Please wait...