0
clear
  • Внатрешна Рачка На Вратата на Дорман За Специфични Модели На ШЕВРОЛЕТ ГМЦ, Сива; Текстура Одговара избери: 1997-ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г2500, 2004-ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г3500
  • -20%
  • -20%
Внатрешна Рачка На Вратата на Дорман За Специфични Модели На ШЕВРОЛЕТ ГМЦ, Сива; Текстура Одговара избери: 1997-ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г2500, 2004-ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г3500

Внатрешна Рачка На Вратата на Дорман За Специфични Модели На ШЕВРОЛЕТ ГМЦ, Сива; Текстура Одговара избери: 1997-ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сакате нова внатрешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се вратите во застапништвото? Оваа рачка за замена на вратата е дизајнирана да одговара на вклопувањето и изгледот на рачката на акциите на одредени години, марки и модели на возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Појавување на изгледот - оваа рачка за замена на вратата беше специјално дизајнирана да изгледа и да функционира исто како и оригиналната внатрешна рачка на одредени возила. Беспрекорна замена-дизајнирана да одговара на димензиите и спецификациите на рачката што дојде на залиха на возилото. Доверлива конструкција-инженеринг Во Северна Америка и поддржан од 100 години искуство во автомобилски резервни пазари. Обезбедете вклопување - оваа рачка е специфична за положбата на возилото, затоа проверете двапати дали ја имате точната рачка за истата положба и страна на возилото што сакате да го замените. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Шевролет Експрес 1500 : 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014. Шевролет Експрес 2500 : 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020. Шевролет Експрес 3500 : 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 Шевролет Експрес 4500 : 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019. Шевролет Експрес Товар : 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 Шевролет Експрес Пасајерос : 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019.

Главните својства

Избор на купувачот

Надворешна Рачка На Вратата Предни Десни Фитови : 19851991 Шевролет Астро, 19921992 Шевролет Астро, 19851991 Гмц Саф�

Сакате нова надворешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врат�

Треба нова опашка светлина собранието што изгледа, се вклопува и врши како оригиналот, за помалку од вра

Овој склоп на трепкач / светло за паркирање одговара на оригиналната опрема за вклопување и функција во

Овој склоп на трепкач / светло за паркирање одговара на оригиналната опрема за вклопување и функција во

Сакате нова надворешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врат�

Преносот на Моторот на Бришачот на Шофершајбната на дорман е еластично конструиран за да го издржи видо

Овој погон за заклучување на вратата за полнење гориво е дизајниран да одговара на изгледот и функцијат

Сакате нова надворешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врат�

Овој склоп на моторот и регулаторот на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за

Овој заменски панел за крави одговара на финишот и изгледот на оригиналниот дел за одржување на изгледо

Оваа замена на врската на бришачите на шофершајбната е дизајнирана да одговара на функцијата и перформ�

Сакате нова надворешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врат�

Оригиналниот регулатор на прозорецот за опрема на одредени минивани Крајслер и Доџ и товарни комбиња О�

Please wait...