0
clear
  • Пулс Мохаве Мултифункционален Туш
  • -20%
  • -20%
Пулс Мохаве Мултифункционален Туш

Пулс Мохаве Мултифункционален Туш

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Зачудувачка комбинација на рачно фалсификуван бакарен панел со сите месинг компоненти подобрена со уникатна бронзена завршница нанесуваат масло. Овој Туш има четири спрејови за тело со двојна глава, глава за туширање во стилот на дожд и повеќефункционален туш за раце. Стариот свет занаетчиство обезбедување на модерен ден перформанси! Пулсот P1016. Колекција Мохаве.

Главните својства

Избор на купувачот

Рол Б21601СТН Облак 4 3 / 4 " Монтирање На Ѕид Еднофункционален Кружен Туш За Дожд Во Сатенски Никел Монтирањ�

Однесете го вашето искуство за перење на следното ниво со Овој Панел За Масажа За Туширање Виго Со Дигит

Водечкиот бренд Делта е фокусиран на тоа да биде повеќе од производител на одлични производи : Делта кор

Слободно владеење еурорачен распрскувач со 60 инчен дофат во полиран хром 4 (Четири) копчиња за контрола �

Овој минималистички прилагодлив дизајн на главата за туширање е ништо друго освен обичен Дозволете му �

Направете го вашиот туш место за мир и релаксација со безверните 7? Дождот Може Да Ја Тушира Главата Лесн

Зачекорете во прашума со смирувачката природа на оваа глава за туширање дожд и смирувачкиот проток на в

Зачекорете во прашума со смирувачката природа на оваа глава за туширање дожд и смирувачкиот проток на в

Со низа модели и стилови, во комбинација со квалитетот и дизајнот што ги очекувате од Хансгро, собите од

Хромираната Завршница Е Многу Рефлектирачка За Изглед Сличен На Огледало Кој Работи Со Кој Било Стил На

Хромираната Завршница Е Многу Рефлектирачка За Изглед Сличен На Огледало Кој Работи Со Кој Било Стил На

Please wait...