0
clear
  • Брустер Ја Издржа Кафеавата Штица За Нокти Неплодна Неткаена Позадина, 20,5-ин за 33 стапки, 56. квадратни. фт
  • -20%
  • -20%
Брустер Ја Издржа Кафеавата Штица За Нокти Неплодна Неткаена Позадина, 20,5-ин за 33 стапки, 56. квадратни. фт

Брустер Ја Издржа Кафеавата Штица За Нокти Неплодна Неткаена Позадина, 20,5-ин за 33 стапки, 56. квадратни. фт

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа дрвена позадина е решението што го чекавте кога креирате прекрасен ѕид од дрво. Топлата палета на бои на костен ја прави оваа позадина разноврсен дизајн што може да се користи насекаде од класичен селски дом до индустриска мансарда. Црпејќи инспирација од крајбрежниот декор со потресен дизајн, позадината на штицата за глава за нокти од брустер ви овозможува да внесете стајлинг на фарма во вашиот дом со својот рустикален, безвременски изглед. Имитирајќи го издржаното дрво, оваа позадина додава класичен допир на вашите ѕидови. Непастен неткаен материјал. 20.87-во повторување и директно совпаѓање. Перење и соблекување. Покрива околу 56,4 квадратни метри. Лесно за чистење. Димензии : 396 L x 20.5 W x 0.125 H во.

Главните својства

Избор на купувачот

Создадете излитенашик просторија од вашите соништа со оваа беж позадина од вештачко дрво...

Додадете архитектонски детал во просториите со овој отпечаток инспириран од дрво Гулаб сивите штици се

Камберленд Сива Вештачко Дрво Текстура Позадина Од Чесапик Оваа прекрасна текстура од сиво дрво носи в�

Автентична реликвија На Америка, оваа позадина пресоздава гроздобер wainscoting на вашите ѕидови...

Додадете рустикален шарм во вашиот дом со оваа позадина од вештачко дрво Вешто детално со издржана, авт�

Отстранлив Елен За Позадина Активиран Со Вода На Розови Рогови Шуми и Сиви Лажици Отстранливата Претхо�

Please wait...