0
clear
  • Хартија Боја Хартија Сламки, 1 4, Златна Фолија Цврсти И Ленти, 24 пакет
  • -20%
  • -20%
Хартија Боја Хартија Сламки, 1 4, Златна Фолија Цврсти И Ленти, 24 пакет

Хартија Боја Хартија Сламки, 1 4, Златна Фолија Цврсти И Ленти, 24 пакет

DEN 777.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ова е последната капка! Само се шегуваме, ама ти го привлече вниманието нели? Исто како и овие уникатни Сламки За Хартија во Боја ќе им се допаднат на сите ваши гости кои доаѓаат на вашата забава! Чувајте ја забавата со украсни Сламки Од Хартија од Џем. Овие сламки за рециклирање се совршени за осветлување на вашите пијалоци. Со 14 светли бои и дизајни за избор, сигурно ќе го пронајдете вистинскиот стил за секоја пригода. Ова не се вашите обични пластични свиткани сламки—тие се привлечни, елегантни и одличен додаток за вашите чаши. Додадете го последниот допир на забава на вашата забава и купувајте Ги Нашите Сламки од Хартија денес! ЏЕМ Злато Цврсти Материи И Ленти Фолија Шема Сламки Боја : Злато. Големина : x 7x инчи. Совршен за чаши со стандардна големина. Количина : 24 по пакување. Многу сламки за еднократна употреба за повеќе прилики. Нашите обоени сламки доаѓаат со цврсти и ленти, по 12 од секоја. Шарени сламки се прекрасни украси за забави, погодни за многу прилики : родендени, свадби, ресторани, дипломи, забави итн.

Главните својства

Избор на купувачот

Ова е последната капка! Само се шегуваме, ама ти го привлече вниманието нели? Исто како и овие уникатни С�

Please wait...