0
clear
  • Биг & Ј ББ Епл Грануларен Долг Дострел Елен Атрактант, 20лб Торба
  • -20%
  • -20%
Биг & Ј ББ Епл Грануларен Долг Дострел Елен Атрактант, 20лб Торба

Биг & Ј ББ Епл Грануларен Долг Дострел Елен Атрактант, 20лб Торба

DEN 319.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Голем & J BB2 Apple Грануларен Долг Дострел Елен Атрактант, 20lb Торба ќе биде вашето тајно оружје кога станува збор за привлекување на големите долари на вашето место за лов. Во оваа er на парцели за храна и управување со имот, елените ќе изберат да одат на поставувањето што е најдобро. Моќната арома на Јаболко На Нашиот Бб2 Грануларен Привлечник, во комбинација со нашиот комерцијален процес на рафинирање, привлекува елени од подалеку. Има ниво НА тдн (вкупна сварлива исхрана) што е повисоко од буквално сите премиум гасови заедно со високо ниво на протеини. Ова ги носи големите пари и ги задржува елените да се враќаат цела сезона. За време на предсезоната, користете ББ2 за да воспоставите модели на патување и да ги прилагодите елените на вашиот имот. До средината до крајот на летото, користете Bb2 Apple за да привлечете елени на страниците на камерата за да ги попишете вашите долари. Во сезоната, користете Bb2 Apple за да ги извадите големите долари за време на часовите на снимање и да ги задржите сите елени на вашиот имот. 20lb торба На Голем & J BB2 Apple Грануларен Долг Дострел Елен Атрактант. Интензивната арома со потпис привлекува елени од далеку и широко. Формула базирана на протеини со клучни минерали за промовирање на растот на роговите. Содржи помалку од 1% сол. Чува елени на вашиот имот во текот на сезоната и во текот на целата година.

Главните својства

Избор на купувачот

Добро познат факт е дека елените сакаат желади! Затоа ја спакувавме привлечноста на желади во оваа висо�

Во денешниот ловечки свет, чувањето елени на вашиот имот е повеќе од половина од битката Се чини дека се�

Please wait...