0
clear
  • Перформанси на ерл 63011732ЕРЛ Црево За Гориво
  • -20%
  • -20%
Перформанси на ерл 63011732ЕРЛ Црево За Гориво

Перформанси на ерл 63011732ЕРЛ Црево За Гориво

DEN 639.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Брзина-Флекс линија 3 Женско Вртење Директно На 3 Женски Вртлив 90 Големина На Цревото 3 Должина 32.; Нашите фабрички склопени црева се направени од истото заштитено црево од плетенка од НЕ ' рѓосувачки челик заштитено од екструдиран тефлонски, што е светски стандард на тркачката индустрија за флексибилни црева за сопирачки, спојки и инструменти. Цревата се собрани со БРЗИНАТА На Ерл-ФЛЕКС стегање или занишани трајно инсталирани краеви на цревото. Секое црево е тестирано на притисок на 4.000 пси.; Екструдирани ТЕФЛОНСКИ. Притисок Тестиран на 4000 ПСИ. За Цревата За Инструменти. За Флексибилни Црева За Сопирачки И Спојки. Поцврсто Чувство На Сопирачката. Стандард На Тркачката Индустрија.

Главните својства

Избор на купувачот

Хардлајн АдаптерНерѓосувачки Челик 1 / 4 во НПТ Машки до 5 / 818 Превртен Одблесокот Женски; Нерѓосувачки Ч�

Цевка ПлетенкаСе Вклопува во текот 3 / 8 во до 5 / 8 во Црево со дијаметар Плетенка Од Нерѓосувачки ЧеликДо�

Цевка Орев Нерѓосувачки Челик7 / 1624 Превртен Одблесокот за 1 / 4 во ЦевкиСе Продаваат Поединечно.; Нерѓосу

Премиум Цревото на ерл Ултрасветло Кевлар® надворешно плетено црево, 60% Полесно од Нашето Синтетичко Гу

Вртливата Заптивка 90 Степени Крај На Цревото; Големина На Фитинг : 6АН Женски; Големина На Крајот На Црев

Автоматско Вклопување На 45 Степени Крај На Цревото; Големина На Фитинг : 10ан Женка; Крај На Цревото Голе�

Компатибилен Со Сагинав Тип II Пумпи За Серво Волан со 10 Влез Некои моторни прегради имаат ограничен про�

БрзинаЗаптивка Црево Крај Црево Големина 4 Орев Големина 4 Материјал Нерѓосувачки Прилагодливи Цевка 180

вклучува Бенџо Болт Екран Задржување Само Клип.; Оваа тава за масло бенџо и болт има многу низок профил з

БрзинаФлекс линија 3 Женски Вртливата Двата Краја Црево Големина 3 Должина 17 Во.; Нашите фабрички склопе�

Ерлс 90 Степен ВртливатаЗаптивка® Крај На Цревото AN 6Црна;Уникатен Висок Проток ВртливатаЗаптивка® Крае

Црево Ерл е горд што ја нуди најсовремената во водоводниот хардвер за професионалци и сериозни ентузиј�

6 90 СТЕПЕНИ до 5 / 16 во ГАРДА на пареа на ерл крај НА ЦРЕВОТО; краевите на цревото за Пареа на Ерл имаат спец

Сина Анодизирана Лесна Алуминиумска Конструкција Систем За Гориво Бањо;Сина Анодизирана Лесна Алумини

5 / 16 Пареа Гарда Quarb До 6 Машки;неколку нови адаптери и филтри за гориво се додадени во производната линиј

Dowty Seal, 9 / 16ти, Одговара на 6 ФИТИНГ, Пакет Од 2;Стандардна практика во Сад е да се користат подлошки за дроб

Ултрапро 90 Степени Крај На Цревото; Фитинг Големина : 3 / 4 16 во Порта За ОПрстен; Големина На Крајот На Цре

Ултрапро 45 Степени СтегањеНа Крајот На Цревото На Пристаништето; Големина На Фитинг : 1 1 / 1612 инчи [ 12АН] В�

Нерѓосувачки Челик Изградба Нерѓосувачки челик 6 Машки Сојуз.;Нерѓосувачки челик 6 Машки Сојуз...

1 / 2" Цевка Брзо Поврзување со 8 МашкиНерѓосувачки Челик; Овие фитинзи за адаптер овозможуваат лесен начи

Ерлс Супер Акции (ТМ) 45 Степен 8 Женски до 1 / 2 " Достапни Се Вообичаени Конфигурации Обработени Од Алумини

Адаптери за Ладилник за масло 8 Машки До 10 О Прстен Порт2 Парчињаодговара На Ерлс Ултрапро и Ладилници З�

БрзинаЗаптивка Црево Крај Црево Големина 4 Орев Големина 4 Материјал Алуминиум Прилагодливи Цевка 90; До�

16 СтегањеНа (НеВртливата) 45 Степен Фалсификувани Цевка ЦревоКрај; Ултрапро Серија на Ерл цревозавршува

Електрична Машина За Отсекување На Цревото, 115v, Мотор со 1,5 КС Со Сечило;Машината За Исклучување На Елект

Сина Анодизирана Лесна Алуминиумска Конструкција Достапно За Секоја Водоводна Ситуација и Многу Сопст

Please wait...