0
clear
  • Бринли Ко.
  • -20%
  • -20%
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 335.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Радли е вашиот едноставен, совршен, секојдневен чевел. Со деталите за шипките на пети, и сложеното шиење на ѓонот и стилот на Еспадрил, овој чевли совршено ќе се спари со која било облека. Само фрлете го со фармерки или фустан, и подготвени сте да одите. Овие станови се изработени со кожена кожа и човечки материјали. На овој чевел се истакнува тркалезна пети. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : faux nubuck. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните својства

Избор на купувачот

Бесконечно носена лопатка од Бринли Ко, Каролина Овој дизајн на веганска кожа има мокпети за флексибилн

Запознајте се со ИТ чевли оваа сезона, спојувајќи ги најкул трендови во еден стил на абењесо секаде : Кри

Бесконечно носена лопатка од Бринли Ко, Каролина Овој дизајн на веганска кожа има мокпети за флексибилн

Атлетиката Junуниа патика од Бринли Ко е симпатична и удобна Се одликува со дизајн на чипка со мек матери�

Акцентот на плетенка на Еспадрил се обвиткува околу ѓонот на овој паметен дизајн за текстуриран изглед.

Добредојдовте топло време со зачекорување во времето и становите на Еспадрил на Трусовршен пар за секо�

Овој обичен рибарски сандал е обележана со флексибилна надворешна плоча на Еспадрил со удобно време на

Бесконечно носена лопатка од Бринли Ко, Каролина Овој дизајн на веганска кожа има мокпети за флексибилн

Ве молиме, дозволете 13 см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарение (целото мерење в�

Ен Клајн ги охрабрува жените да мешаат и да одговараат на разделби и додатоци за да создадат гардероба п

Женски природен ветре органски05 секвенциски чипка на ескрил е толку забавен уникатен стил Ова е убав уд

DEN 367.84

Атлетиката Junуниа патика од Бринли Ко е симпатична и удобна Се одликува со дизајн на чипка со мек матери�

Пар засекогаш млади жени Еспадрил има лажен текстура со текстура со врежан дизајн со ткаени ткаени врво

Чекор во пролет во засекогаш младата рафија капа на пети Еспадрил! Вметнувачот на Gore додава дополнителн

Please wait...