0
clear
  • Врзивец за прегледување на економијата на Ејвори со тркалезни прстени, прстени, 2 капацитет, 11 8,5
  • -20%
  • -20%
Врзивец за прегледување на економијата на Ејвори со тркалезни прстени, прстени, 2 капацитет, 11 8,5

Врзивец за прегледување на економијата на Ејвори со тркалезни прстени, прстени, 2 капацитет, 11 8,5

DEN 639.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Врзива, ringвонење на врзивно средство за економија на Ејвори со тркалезен прстен. Совршено за употреба на светлина, ова тенок врзивно средство е удобно и лесно решение. Ставете го вашиот личен печат на врзивно средство со дизајнирање на прилагодено покритие од Ејвори Дизајн и печатење. Затегнете важни прилози, памфлети и други лабави или неоткриени документи во двата внатрешни џебови за брз пристап. Пријателот е што вашите документи никогаш не знаеле дека недостасуваат. Зад-монтирани прстени со текстура на јасен капак; Тип на врзивно средство : прстен; Стил на врзивно средство : Поглед; Капацитет со големина на врзивно средство : 2 "; капацитет на врзивно средство : 375. Овој врзивно средство за прегледување на економијата на Ејвори со тркалезни прстени, 3 прстени, 2 " капацитет, 11 "x 8,5 ", црна, (5730) е одлични врзива, прстен ставка. Врзивно средство за прегледување на светлина за лесни проекти. Лесно прилагодете го чистиот капак користејќи бесплатни, лесни за употреба дизајни и шаблони од Ејвори Дизајн и Печати. Две внатре џебови за дополнително складирање на лабави документи. Прстените се монтираат на задниот капак за чиста 'рбет и страниците лежат рамно.

Главните својства

Избор на купувачот

Совршено за проширена употреба, Binders за погледи на тешки страни на Ејвори се одличен начин да се организ�

Совршено за проширена употреба, Binders за погледи на тешки страни на Ејвори се одличен начин да се организ�

Врзива, ringвонење на врзивно средство за поглед на тешкиот поглед со durahinge и еден допир EZD прстен...

Врзива, ringвонење на прстенеста големина на минимум со траен поглед на прегледот со тркалезен прстен...

Please wait...