0
clear
  • Западните фармерки на мажите на Леви
  • -20%
  • -20%
Западните фармерки на мажите на Леви

Западните фармерки на мажите на Леви

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Инспирирани од испробаниот блуз кој се носи на Дивиот Запад, овие фармерки имаат класичен стил и солидна издржливост. Изградени за работа, возење и траење цел живот, тие доаѓаат со засилени јамки на ременот за дополнителна сила, ергономски џебови, масовно инсејм и прилагодено вклопување за над вашите чизми, со чувари на клипинг на Бартак за да ги заштитат отворите на нозете од абење и солза . Додадовме и стрии за да ве задржиме удобно во движење цел ден. 13% полиестер, 12% полиамид најлон, 74% памук, 1% еластан. Тексас. Се протега. Дополнителна просторија низ седиштето и бутот. Права нога. Седи на половината. Предниот пораст : 13,25 ", колено : 23", Отворање на нозете : 20,75 ", Мерења засновани на големината 46. Тешка категорија. Тешки, фармерки инспирирани од западно. Направено за класичен стил и солидна издржливост. Плетени со навестување за сите -Да ден удобност и лесно движење. Засилени јамки на ременот за дополнителна сила. Дизајн без масовно и ергономски џеб дизајн. Завршено со висококвалитетна, силна ткаенина за перформанси за да спречи испади и да се заштити од абење и солза. Обичај се вклопуваат за над вашите чизми, со чувари на клипинг на Бартак за да ги заштити отворите на нозете од абење и солза. Голема и висока големина значи дека тие ќе се вклопат точно како што треба. Не ги исполнуваат условите за враќање и размена во продавниците.

Главните својства

Избор на купувачот

Chaps Men Comfort Streater Редовно вклопување Jeanан го карактеризира безвременскиот дизајн на пет џеб за изглед кој

Тенок вклоп и права нога го прават секогаш удобно американскиот Поло Асн Машки стрим тенок директно Jeanа

Краток опис не е достапен потпис од Леви Строс и Ко Машки тенок фармерки со директно вклопување : премиу�

Дајте им на вашите секојдневни фармерки освежување со легендарниот bootан Jeanан Овој Jeanан има стил што го �

Потпис од Леви Штраус и Ко Атлетик за хибридни фармерки на Кино се деловни (обични) предни и забава во за�

Wrangler® Menire Fit Jean Jean доаѓа со деталите што сте ги очекувале од Wrangler, вклучувајќи стилизирање со пет џебови,

Најдобро за средни гради, Грејсон седи на половината и има дополнителна просторија во седлото за удобно

Провери го Тенок исечете фармерки со малку дополнителна просторија и малку истегнување Бред Атлетик Т�

Chaps Men Comfort Streter Опуштено вклопување Jeanан го карактеризира безвременскиот дизајн на пет џеб за изглед кој

Машка опуштена чизма Jeanан со опуштено опуштено вклопување на ногата за подигање се наоѓа пониско на зат

Оригиналните детали ги исполнуваат модерните материјали и миењата во потпис од Леви Строс и Ко...

Сребрени фармерки копродукции Еди Опуштено вклопни фармерки со нозе Еди е крајно вклопување за атлетс�

Тенок вклоп и права нога го прават секогаш удобно американскиот Поло Асн Машки стрим тенок директно Jeanа

Нашите врвни врвни тексас фармерки со флексибилни влакна ја даваат моќта на екстремен опсег на движење

Спарени со омилената кошула, овие фармерки од тексас од слика од сликата ќе обезбедат да останете удобн�

Please wait...