0
clear
  • Машка три-камен кубна цирконија удобност одговара
  • -20%
  • -20%
Машка три-камен кубна цирконија удобност одговара

Машка три-камен кубна цирконија удобност одговара

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нагласете го вашиот изглед со овој привлечен ораво за машка три-камен кубна цирконија од 6 мм удобност одговара на прстенот за венчавки од волфрам. Волфрам е сè попопуларен избор за свадбени бендови заради неговата цврстина, достапност, отпорност на гребење и хипоалергични својства. Овој удобност одговара на прстенот во волфрам е лесен за преземање и отстранување и го прави идеалниот секојдневен бенд за венчавки. Кутија за подароци за потпис е исто така вклучено со овој прстен. Заоблен раб на прстенот во волфрам. Заврши четка. 3 парчиња бела кубна цирконија. Ширина од 6мм. Издржлива конструкција на волфрам. Хипоалергичен. Идеален опсег за секојдневна употреба. Вклучува кутија за подароци за потпис.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој прекрасен прстен на перидот и дијамант ќе направи прекрасен додаток на секоја гардероба за накит...

Изработено во злато од розово 10к, овој прстен го прикажува триото смарагдно исечено зелени камења од ам�

Крушете го прстот со овој прекрасен бенд инспириран од тијара! Декорирани со прекрасни австриски крист�

Време е да го прославите вашиот омилен тим, кралевите во Лос Анџелес! Овој ѓердан NHL создаден од родиумпо

Фенси 925 Стерлинг Сребрен прстен, поставен со 8x6 Исклучителна третирана во Лондон Сина Топаз како центар

Спакувано до совршенство Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со к

Подигнете го вашиот изглед со овој 14 K бело злато 0,75 CT вкупна тежина Аквамарин Кластерски прстен...

Уживајте во прекрасните флорали на сафир со овој неверојатен, егзотичен прстен Центри за сина сафир со �

Безбедно и удобно се прицврстува со затворач на прстенот Поставување на апатит : поставување на постери

Сакајте ја искрата од дијаманти, но барате нешто малку поуникатно? Сините дијаманти се само скапоцен ка�

Излезете со доверба со овие мијабела роса создадоа обетки од кружни пречки во Моисанит Изработени во бу

Овие зелени столпчиња додаваат богатство и на дневните и на вечерните ансамбли Одликувајќи се со фанта�

Овој 4мм свадбен бенд има високополирана завршница во 10kt бело злато за класичен изглед Овој прстен е сов

Големина на аквамарин : (8x8mm).Слезете на колена, овој пат официјално, со овој безвременски миабела аквама�

Подарете го овој прстен како прекрасен знак на вашата убов и направете ја вашата пригода незаборавна...

Гледајте го нејзиниот сјај светло со овој прстен за ангажман на белиот топаз и дијамантски акцент...

Покажете го вашиот стил со овој 14 K бело злато 0,75ct вкупна тежина танзанит кластерски прстен...

Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандар

Ништо не вели дека елеганцијата е како оваа 3,5 КТ перница исечена лондон сина топаз коктел прстен во 14к б

Неверојатниот starвезда k гроздобер изглед ореол голем 11x8 форма на круша создаде сафир прстен, достапен в�

Совршено за секоја пригода, овие остри обетки со дијамантски обрач се заслепувачки додаток на вашиот из

Please wait...