0
clear
  • Фрлање Црн Дијамант
  • -20%
  • -20%
Фрлање Црн Дијамант

Фрлање Црн Дијамант

DEN 479.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. Нека нашите производи станат вреден дел од вашиот живот. Фрли мерки 50 х 60 инчи, 100 проценти памук. Класичен геометриски изглед со модерен пресврт. Декоративниот раб ја прави совршената завршница и нема да се разоткрие во миењето. Ова фрлање има многу шик и трендовски изглед, фрлете преку кауч или стол за да додадете прскање боја и да обезбедите топлина во студена ноќ.

Главните својства

Избор на купувачот

●Различна Големина : Четири Различни Големини Ја Задоволуваат Различната Побарувачка, Многу Простор З�

Идеален за кревет, софа, дневна соба, кампување, пикник, автомобил, канцеларија или traveling Тој е Отпорен На

СлонШерпа Руно Ќебе Создавањето удобен и стилски ентериер е едноставно кога имате ќебиња на ваша услуг�

Мултифункционално сценарио за употреба : ова ќебе е лесно и издржливо, што го олеснува носењето за време

● Супер мек Микрофибер : ова ќебе е направено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, кој се чувствува свиле�

Мерка на артикалот со рака, може да биде 25 см различни Совршено за секоја просторија во куќата спална со

Не покријте го или завиткајте го контролорот и проверете дали и двете артикли се во добро вентилирана о�

Покажете ја вашата loveубов кон играта и омилениот тим со ова фрлање таписерија "Фотографија...

Мекото и пријатно ќебе за фрлање фланелен е совршен додаток на секоја спална соба или дневна соба на кау

It ќе биде применливо за сите ваши животни стилови Инструкции за перење : Измиени раце, суви, лесни за нег�

[Специјални Упатства] податоците За оваа големина се нормален феномен дека грешката е во рамките на 24см

Создадете жив тропски дух и поканувачка ветровит атмосфера во вашиот дом со едноставно маргаритка 50 "x 60

Создадете живописно секојдневен изглед на вашиот домашен декор Со Едноставно Маргаритка 60" х 80 " Жолта Л

карактеристично Руното што го избравме првично беше направено од 100% Полиестер Од Микрофибер, кој беше ч

Опуштениот Скандинавски стил создава секојдневна атмосфера Инспириран од природата и хигиенскиот нач�

Изработени Од Поларно Руно Против Пилинг, Топлина Стилски .Машинско Перење Ладно На Нежно, Сушење На Тив

Луксузниот Фланелен Микрофибер Кадифен Топол Мек Супер Меко Цврсто Ќебе За Фрлање Мала Тежина ќе понуд�

Изработени Од Поларно Руно Против Пилинг, Топлина Стилски Машинско Перење Ладно На Нежно, Сушење На Тив

● Супер мек Микрофибер : ова ќебе е направено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, кој се чувствува свиле�

Стајлинг вашиот дом никогаш не бил толку лесен отколку со едноставно маргаритка 60 "x 80 " Синиот дијамант i

ќебиња кои се вентилирани и издржливи плус тоа нема да пролевање, без пилинг, без избледување, без намал�

Сите производи што ги нудиме се внимателно развиени, добро изработени и постојано ажурирани Потрајни и

Addyеби за фрлање домови Додадете луксуз во вашиот живот, додека обезбедувате стил со овие елегантни и уб�

Големина : 58х80 инчи машинско перење со ладна вода и сушење со ниска температура, без пролевање после мие�

Нашето најпродавано Фрлање Ладно Руно е нашето најпопуларно ќебе за фрлање на пазарот и совршен придру�

Големина : 58х80 инчи Кристално Кадифено Предно И Јагнешко Волна Шерпа Руно Назад Машина за перење...

Лесен и мек за уживање во целата сезона ①ГОЛЕМИНА 70 х 100см / 27,5 х 39,3 инчи ●СОДРЖИНА на ПАКЕТОТ 1 х Ќебе...

Please wait...