0
clear
  • Започнете Дома Декор 5545-6080-во. Слон-Шерпа Руно Ќебе
  • -20%
  • -20%
Започнете Дома Декор 5545-6080-во. Слон-Шерпа Руно Ќебе

Започнете Дома Декор 5545-6080-во. Слон-Шерпа Руно Ќебе

DEN 303.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Слон-Шерпа Руно Ќебе Создавањето удобен и стилски ентериер е едноставно кога имате ќебиња на ваша услуга. Тие несомнено ќе додадат многу личност во секоја просторија. Од спални до дневни соби, ниту еден декор не е комплетен без нивниот завршен допир. Карактеристики сублимиран Материјал Од Поли Руно деликатен Циклус Не Избелувајте Суво Ниско Не Пеглајте Или Притискајте Со Топлина Не Хемиско Чистење Спецификации Дизајн : Големина На Слон : 60 х 80 инчи.Материјал : 100% Материјал За Полиестерфил : Метод На Полиестерско Чистење : Машинско Перење Техника : Метод На Сушење На Ткаење : Суви Тегови : 2,9 фунти-СКУ : BGENI26082 Започнете Домашен Декор 5545-6080-AN203 60 x 80 инчи. Слон-Шерпа Руно Ќебе.

Главните својства

Избор на купувачот

Препуштете се на пријатна топлина и луксузна удобност Ова вештачко крзно Од Тибетска Лисица е невероја�

Големина : 58х80 инчи машинско перење со ладна вода и сушење со ниска температура, без пролевање после мие�

ќебиња кои се вентилирани и издржливи плус тоа нема да пролевање, без пилинг, без избледување, без намал�

Стајлинг вашиот дом никогаш не бил толку лесен отколку со едноставно маргаритка 60 "x 80 " Синиот дијамант i

Ако имате било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со нас [Лесен и Мек]Нашето Пилешко прилагодено Име

Идеален за кревет, софа, дневна соба, кампување, пикник, автомобил, канцеларија или traveling Тој е Отпорен На

Луксузен, трендовски и дефинитивно почеток на разговор Направено од најдобрите материјали за да ги зас�

● Супер мек Микрофибер : ова ќебе е направено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, кој се чувствува свиле�

Опис : Материјал : Фланелен Димензиите се прикажани Боја : Повеќебојна Пакетот вклучува : 1 х Денот На Вљу

[Специјални Упатства] податоците За оваа големина се нормален феномен дека грешката е во рамките на 24см

Нашето најпродавано Фрлање Ладно Руно е нашето најпопуларно ќебе за фрлање на пазарот и совршен придру�

Официјално лиценциран Направено од меко 100% полиестерско руно Мерки 46 "x60 " (117cm x 152cm) Машина за перење...

Повеќе простор за гушкање, совршен за активности во затворени простории и на отворено.Екстра ГолемиВо С

Големина : 58х80 инчи Кристално Кадифено Предно И Јагнешко Волна Шерпа Руно Назад Машина за перење...

Мерка на артикалот со рака, може да биде 25 см различни Совршено за секоја просторија во куќата спална со

Мултифункционално сценарио за употреба : ова ќебе е лесно и издржливо, што го олеснува носењето за време

Земете пријатно оваа сезона со PegasSports NCAA вертикално карирано фланел, Fleece Sherpa ќебе Ова ќебе е дизајнирано

Колекцијата со најпродавани кадифери на Еди Бауер е безвременска и сезонска Нашето кадифен руно е искл�

Обезбедете четири големини, 40х30 инчи, 50х40 инчи, 60х50 инчи и 80х60 инчи Погоден за повеќето деца, тинејџери и

Please wait...