0
clear
  • Дами Сатен Фустан Жени Елегантни Кратки Ракави Вечерна Забава Свечени Фустани Женски Цврст V Вратот Долг Фустан, Возрасни Розова
  • -20%
  • -20%
Дами Сатен Фустан Жени Елегантни Кратки Ракави Вечерна Забава Свечени Фустани Женски Цврст V Вратот Долг Фустан, Возрасни Розова

Дами Сатен Фустан Жени Елегантни Кратки Ракави Вечерна Забава Свечени Фустани Женски Цврст V Вратот Долг Фустан, Возрасни Розова

DEN 495.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Жените Лето Сатен Формален Фустан Краток Ракав V Вратот Појас Партија Ручаше Фустани. Материјал : Полиестер. Големина : С-2ХЛ. Затворање на повлекување. машинско перење. Овој женски фустан е изработен од висококвалитетна сатенска ткаенина, мазна свиленкаста, удобна за допир и носење. Фустаните со светла боја се препорачуваат со долна облека во светла боја, што ве прави посигурни и елегантни. Привлечни Дизајни. Женски Фустан Со Кратки Ракави, Женски Сатенски Фустан, Миди Летни Фустани, Женски Фустан Со Врат V, Женски Фустан Со Вештачка Обвивка, Рушени Фустани, Фустан Со Шлиц, Фустани со Половината од Вратоврска. Соодветен Стил. Фустанот со миди должина е совршен избор за забава, коктел, матурска, свадба, клуб, ноќно излегување, роденден, состанок, одмор, враќање дома. . Спарете се со високи потпетици, клинови, светкав накит и убави чанти и подготвени сте да одите за секоја случајна или свечена пригода во лето. изработени од висококвалитетна сатенска ткаенина. Привлечни Дизајни. совршен избор за забава,ноќно излегување, роденден, состанок.

Главните својства

Избор на купувачот

Фустан Кошула РАЗНОВРСНА ФУСТАН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДАПартија, датира, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќна

Лав Уметност Женски Летен Фустан Плажа Сарафан Смешни Печатени Мини Ракави 90% полиестер, 10% спандекс.Мек

Модната Женска Зима Плус Големина Лежерно Лабаво Тркалезно Копче За Вратот Тенок Фит Цврст Dress Features : 1.It

: XГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114cm / 44.Season : Spring,Summer Gender : Women Occasion : Casual,Party,Daily Thickness : Standard Wa

Деца мали големи девојчиња без ракави тркалезен врат принцеза фустан тул споени целосна должина вечерн

92"Length : 91cm / 35 Фустанот е лесен, мек на допир и има малку истегнување Зделки За Ран Пристап Убаво е да го но�

Големина Шема Големина (см) St Length : t75tt Bust : t84ttwast : t66 Mt Length : t76tt Bust : t88ttwast : t70 Lt Length : t77tt Bust : t92ttwast : t74 XLt Length : t78t

Најдобри продажни играчки 20212022 tcarnivals, забави за фустани, снимање на микрофилмови и фотографирање на Axexce

Подарок За Возрасни.34" Висина : 120см / 47 Одлични Подароци За Помалку Големина : XL Големина : XXLarge: 12UK : 16EU :

По Миењето и Бесењето, Можете Да Ги Отстраните Брчките Применливо : овој лелеав фустан е совршен за заба�

Тип : женски летни фустани / летен фустан / фустан на плажа / сарафани за жени / летни фустани за жени 2023 /

Женските фустани се погодни за совпаѓање со високи потпетици, хеланки, капи, ѓердани, чанти, за да го при�

Не избелувајте Слободно испратете ни порака преку "контакт продавачи" доколку производите не ги исполн�

Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL (следете ја табелата со големина за да изберете) За секоја пригода : одличен кост�

Ве молиме проверете ја нашата табела со големини на сликата за да ја пронајдете потребната големина, но

Модни Дами Тенок Солидна Боја V Вратот Долги Ракави Фустани Жените Карактеристики : Моден дизајн, Сосем�

Претходната page Next страница Singreal NEW КОЛЕКЦИЈА Singreal NEW КОЛЕКЦИЈА Singreal NEW КОЛЕКЦИЈА Singreal NEW КОЛЕКЦИЈА Singreal NEW

Please wait...