0
clear
  • Линеман Американско Знаме Женски Летен Фустан Плажа Сарафан Смешни Печатени Мини Ракави
  • -20%
  • -20%
Линеман Американско Знаме Женски Летен Фустан Плажа Сарафан Смешни Печатени Мини Ракави

Линеман Американско Знаме Женски Летен Фустан Плажа Сарафан Смешни Печатени Мини Ракави

DEN 294.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Линеман Американско Знаме Женски Летен Фустан Плажа Сарафан Смешни Печатени Мини Ракави 90% полиестер, 10% спандекс.Мека и удобна, малку растеглива и умерено густа. Лажичка вратот, Без Ракави, Прилагодливи Шпагети Ремени,Мини Должина,Резервоарот Врвот, Тече, Секси. Рачно или машинско перење во ладна вода, не избелувајте. Закачете или исушете. Ве молиме погледнете го нашиот производ слики за детални информации големина. (Совет : Ако сте помеѓу, поголемиот ќе биде најдобриот избор.). Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница. Во оваа продавница има повеќе стилови за да изберете, ве молиме соберете ги. Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не преку е-пошта.

Главните својства

Избор на купувачот

Фустан Кошула РАЗНОВРСНА ФУСТАН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДАПартија, датира, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќна

Модната Женска Зима Плус Големина Секојдневен Лабав Џеб Со Кружен Врат Секси Печатено Dress Features : 1.It изра�

Ве молиме проверете ја нашата табела со големини на сликата за да ја пронајдете потребната големина, но

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина! Го

Женски V Вратот Краток Ракав Печатени Патент Надвор Од Рамо Фустан Повик Фустан Патување Фустан опис 1 С�

Лав Уметност Женски Летен Фустан Плажа Сарафан Смешни Печатени Мини Ракави 90% полиестер, 10% спандекс.Мек

Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала

: XГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114cm / 44.Season : Spring,Summer Gender : Women Occasion : Casual,Party,Daily Thickness : Standard Wa

Деца мали големи девојчиња без ракави тркалезен врат принцеза фустан тул споени целосна должина вечерн

растеглив, мек и дише без брчки, мек и удобен за допирање и носење бел цветен макси фустан фустани за ско�

Подарок За Возрасни.34" Висина : 120см / 47 Одлични Подароци За Помалку Големина : XL Големина : XXLarge: 12UK : 16EU :

Одговор : Рачно измијте го и исушете го закачувајќи ја слушалката Женскиот фустан со миди должина е одли

Овој секојдневен фустан ќе ги истакне вашите приоритети и ќе го подобри вашиот личен шарм.40"Length : 76cm / 29.31"

Please wait...