0
clear
  • Пилот Г-Стигнале Гел Ролери Пенкала Парична Казна Пенкало Точка Пенкало Точка Големина-Полнење-Стигнале-Бургундија Гел-базирани Мастило-Проѕирен Барел-Десетина
  • -20%
  • -20%
Пилот Г-Стигнале Гел Ролери Пенкала Парична Казна Пенкало Точка Пенкало Точка Големина-Полнење-Стигнале-Бургундија Гел-базирани Мастило-Проѕирен Барел-Десетина

Пилот Г-Стигнале Гел Ролери Пенкала Парична Казна Пенкало Точка Пенкало Точка Големина-Полнење-Стигнале-Бургундија Гел-базирани

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Премиум, пенкалата за ролери со гел што се повлекува испорачуваат супер-мазно пишување со својата формула со долго пишување, отпорна на размаска, гел мастило. Проѕирното буре има контурен гумен стисок за удобност при пишување и го прикажува снабдувањето со мастило. Користете го клипот за прикачување на џебови, тетратки и многу повеќе. Едноставно притиснете го клипот одозгора за да ја повлечете фината точка. Г2-7 Ролери За Гел што Се Повлекуваат се полнат. Тип На Производ-Пенкало Со Ролери. Повлекување-Да. Големина на точка-0,7 мм. Барел Бои-Проѕирен. Точка Тип-Парична Казна. Земја На Потекло - Јапонија. Мастило Бои-Бургундија. Процент на рециклирана Содржина пред потрошувачите-Не. Собранието Е Потребно-Не. Карактеристики - Џеб Клип. Производител-Пилот Корпорација. Пополнување-Да. Специјален Тип Мастило-гел-базирани. Производителот Дел Број-31247. Адреса На Веб-Страницата на производителот - http : //www.pilotpen.us. Зелен Индикатор-И.

Главните својства

Избор на купувачот

Пенкалата со детали за креола се совршени алатки за вашите креативни проекти за боење Премиум мастилат�

Технологијата со мастило со високи перформанси ги комбинира најдобрите квалитети на течно и гел мастил

Создадете живописна уметност и белешки Со Крејола Забележете Пенкала За Гел Што Се Перат Со Средна Точк

Стап пенкало се одликува со напредно, брзо суво гел мастило кое помага да се спречи размачкување за да с�

Идеален за студентска работа, плодни уметници или проекти за кои е потребна голема количина на боја, ова

Пенкалото за гел унибал Сињо 307 обезбедува непречено искуство со пишување со долготрајна, живописна бој

Пенкалата Со Пентел Искра поп гел додаваат уникатен Поп со избрани бои во вашиот свет на пишување Новот�

WGOUP 60pc Гел Пенкала Гел Полни Ролери Неонски Сјај Пенкало Цртање Бои 10ml, Мултибоја(Купи 2 Добие 1 Слободен)

Please wait...