0
clear
  • Кревет Главата Косата Стап 2. Оз-Пакет
  • -20%
  • -20%
Кревет Главата Косата Стап 2. Оз-Пакет

Кревет Главата Косата Стап 2. Оз-Пакет

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тиги Кревет Главата Коса Стап користи комбинација На Јапонија wa x и beeswa x за да помогне да се создаде одржи и текстура за кратки стилови. Совршен за тафтестиот и шилест изглед, ја одржува вашата коса на место цел ден. Иако е најдобро на кратка коса, можете да ја користите и на подолги типови коса. На пример, ако сакате да постигнете парче изглед, можете да го направите и тоа. Само нанесете го wa x од средината на вратилото додека не стигнете до краевите. Покрај тоа што нуди држење и дефиниција, формулата може да се пофали со рицинусово овално. Рицинусовото овално ја условува вашата коса, ја остава мазна и без разлетување. Најдобар начин за нанесување на wa x е влажна коса, а потоа стилизирање по потреба. За непречено нанесување на wa x, прво можете да го загреете wa x со фен. Исто така, можете да го внесете wa x во вашите раце пред да го нанесете на главата, создавајќи ги завршните допири самостојно. Овој природен wa x стап мириса добро, со есенции на смирувачка лаванда. Тиги Кревет Главата Коса Стап 2.7 Мл-2 Пакет.

Главните својства

Избор на купувачот

Со Tigi S Фактор Зачудувачки Волумен Шампон и Регенератор tween дуо небото е граница! Ова гламурозно дуо созд

Овој шампон има богата, кремаста пена која зема сјај и мекост преку работ Липидите и Кокосовото Масло, к�

Овој супер наполнет регенератор, натоварен со антиоксиданси и витамини ќе ви даде блескави резултати...

Донесете живот на вашата коса со овој климатик за манијак за влага на главата Tigi Со тоа, можете да ја пре�

Please wait...