0
clear
  • Nuby Цвет Дете Мека Излив Тренер Sippy Чаша
  • -20%
  • -20%
Nuby Цвет Дете Мека Излив Тренер Sippy Чаша

Nuby Цвет Дете Мека Излив Тренер Sippy Чаша

DEN 139.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нуби? Цветно Дете? Не-Истури? Чашата е наменета за 4 месеци и нагоре. Не-Истури? купот е уникатно дизајниран Со Лесен Зафат? рачки со големина што одговараат на разбирањето на вашето дете. Мекиот силиконски излив е уникатно дизајниран да спречи капење и излевање додека е нежен и нежен за непцата на бебето и забите што се појавуваат. Допир чувствителен На притисок-Фло? функцијата го регулира внесот на течности со цицање дејство на детето. Дизајниран за 4 месеци и нагоре. Едно парче вграден вентил. Бпа слободен. 7 мл 210 мл. Нуби? Цветно Дете?, И Не-Истури? дали трговските марки Се лиценцирани За Luv n' Care®, Ltd. Формира мфл. Произведено Во Кина до спецификациите luv n ' Care®. Дклп, проект за писменост на глуви деца. Ова купување ќе помогне во поддршката на проектот за писменост на глуви деца. Не-Истури? купот е уникатно дизајниран Со Лесен Зафат? рачки со големина што одговараат на разбирањето на вашето дете. Дизајниран да го олесни хранењето и ракувањето, дизајниран имајќи ги предвид двајца луѓе, Не-Истури? чашата е совршена за почетници. Ќе бидете воодушевени од транзицијата благодарение на дизајнот на нуби без вентили, отпорен на истекување. Излив : мекиот силиконски излив е уникатно дизајниран да спречи капење и излевање додека е нежен и нежен за непцата и забите што се појавуваат кај бебето. Допир чувствителен На притисок-Фло? функцијата го регулира внесот на течности со цицање дејство на детето. Кога цицањето акција престанува, изливот се затвора, обезбедувајќи чаша отпорна на истекување. Чаша : изработена од издржлива пластика отпорна на кршење која е без БПА. Нуби? Не-истури? Лесно Држење? Допир Фло? имонстер? И Цветно Дете? дали трговските марки Се Лиценцирани За Luv n' Care® Ltd. 1-800-luvncare (само Сад). Посетете не . ● 2012 Luv n ' Care®, Ltd.

Главните својства

Избор на купувачот

Здраво Кити Ученик чаша 6+м Помага во олеснување на преминот од градите во шише во чаша Го смирува и смир�

Можете дури и да ги користите овие капаци со сламки со едноставно лизгање на еден во изливот за пиење...

Чашата За Учење нук лесно го промовира преминот на бебето од градите или шишето во шолја за пиење Оваа Ч�

Да се разбереме : малите деца се неуреден куп, особено кога првпат се движат низ голтки чаши...

Кога бебињата почнуваат да покажуваат интерес да се хранат, задолжително е да се има соодветна опрема! Д

Лолакупот е сламена чаша без вентили дизајнирана да ги елиминира предизвиците на преминување во сламен

Оваа сламена чаша без хаос, без истурање е задолжителна за мајките во движење Се одликува со Вентил За Д�

Нук Напредната Чаша Слична На Чаша Е направена за да се види со својот камо дизајн во забавни бои Изград�

Please wait...