0
clear
  • * Tmadegood Јагода Гранола Мини,, 0. оз Секој
  • -20%
  • -20%
* Tmadegood Јагода Гранола Мини,, 0. оз Секој

* Tmadegood Јагода Гранола Мини,, 0. оз Секој

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Задоволете ја желбата за ужина Со Мадегуд Јагода Гранола Минис! Овие мини гранола со големина на залак, стабилни на полица, готови за јадење се здрава мешавина од овес без глутен, етички извори. Изработени во објект без кикирики и дрвја, тие се идеални за споделување и безбедни за сите. Овие јадења без ореви, без глутен, без гмо, органски, вегански и кошер се преполни со хранливи материи од една целосна порција зеленчук од шест различни екстракти. Секоја кутија содржи 5 поединечно завиткани пакувања, што го прави здравото грицкање ветре. Со цели зрна, без вештачки вкусови или синтетички бои и добар извор на есенцијални витамини, овие мини гранола се совршен избор за уживање без вина. Чувајте ги на температура на околината и уживајте во изливот на добрина од јагоди во секој залак. Хранливи мини гранола направени со овес без глутен, етички извори и без вештачки вкусови или бои. Мини гранола со големина на залак се направени во објект без кикирики и ореви и имаат внимателни состојки совршени за споделување. Секој може да ужива во овие задоволства без ореви, без глутен, не-гмо, органски, вегански и кошер. Овие каснувања од гранола содржат хранливи материи од една целосна порција зеленчук од шест различни екстракти од зеленчук. Уживајте во 5 (0,85 мл) поединечно завиткани пакувања Гранола Мини кои го прават здравото грицкање, лесно.

Главните својства

Избор на купувачот

Мечките не се единствениот извор на каснувања овде Путер Од кикирики Совршен За грицкање во движење...

Секоја торба со гранола започнува со нас фуражни за неотворени вкусови и раскошни парчиња добрина Оваа

Органски гранола кластери на целото жито валани овес, италијански темно чоколадо парчиња, и путер од ки�

Please wait...