0
clear
  • Собрание на решетки компатибилно со 2002- Nissan Xterra текстурирана црна обвивка и вметнете
  • -20%
  • -20%
Собрание на решетки компатибилно со 2002- Nissan Xterra текстурирана црна обвивка и вметнете

Собрание на решетки компатибилно со 2002- Nissan Xterra текстурирана црна обвивка и вметнете

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално тип : Grille Color/Finish : Текстурална црна обвивка и Insert Material : Plastic Notes : со сребрена центар; Без амблем Prionsion Replaces OE Број : 623107 Z840 Replaces Parts Link Број : NI1200199 INTERCHANGE Дел Број : 623107 Z840, NI1200199 Warranty : 1-годишна нелимизирана гарант за гарант на мелодија, предниот крај на вашето возило, стануваат очи? Ако барате фабрика, погледнете во голема вредност, изберете собрание на решетки за следната работа за поправка. Собранијата на решетките доаѓаат во најразлични врвни завршувања и нудат лесна инсталација со нивно совршено вклопување - сите по цена што е далеку помалку од оригиналната опрема. Феации и придобивки : Лесно се инсталира како директна замена за вашето оригинално склопување на решетки. Дупки за предните светла, итн., Каде што е применливо. Изработени за фабрички спецификации за инсталација без проблеми, загарантирано.Премиум изглед, траен заштитен пат во различни квалитетни завршувања, вклучително и елегантен хром, текстурирана црна, обоена или подготвена/боја-на -Мач (во зависност од апликацијата). Веќе да се врати стилот и заштитата на предниот крај на вашето возило. Процесот на производство ги задржува трошоците намалени и квалитетни високи. Една година Неограничена гаранција за километража Секоја собрание на решетки доаѓа со едногодишна неограничена гаранција за километража за мир на умот. Заменува број на делови : NI1200199. Број на размена на дел : 623107 Z840, NI1200199. Изберете Изберете : 2003-2004 Nissan Xterra XE/SE 2002 Nissan Xterra XE и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Главните својства

Избор на купувачот

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално дополнување / финиш : Текстура на црнама

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Type : Grille Color / Finish : Chrome Shell with Painted Black Insert Material : Plastic Certification : CAPA Certified Notes : With emblem

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Type : Grille Color / Finish : Silver Shell and Insert Material : Plastic Notes : Without emblem provision Replaces OE Number : 5311189127

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Type : Grille Color / Finish : Textured Black Shell and Insert Material : Plastic Notes : With emblem provision Replaces OE Number : 531014

PRODUCT SPECIFICS Quantity Sold : Sold individually Color / Finish : Chrome Replaces OE Number : 865812 S100 Replaces Partslink Number : HY1210103 Interchange Part Number : 865812 S100, HY12

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално Type : Grille Color / Finish : Chrome Shell и Insert Material : Plastic

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално тип : Grille Color / Finish : насликана сребрена о�

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color / Finish : Textured Black Material : Plastic Interchange Part Number : 622543 YU0 A, NI1036107 Certification : CAPA Certified Replace

Grilleevolution спакувана решетка за решетки; Не'рѓосувачки челик; Црна; Карактеристики : Загарантирано за подо

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално тип : Grille Color / Finish : Текстурална црна обв�

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуалноColor / Finish : Black Material : Plashion Inter Change Дел Број :

PRODUCT SPECIFICS Quantity Sold : Sold individually Color / Finish : Chrome Replaces OE Number : 71150 TG7 A00 Replaces Partslink Number : HO1217108 Interchange Part Number : 71150 TG7 A00,

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуалноColor / Finish : Textured Material : Plashin Inter Change Дел Број

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално тип : Grille Color / Finish : Orented Black Shell и Insert Matery :

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално Type : Grille Insert Color / Finish : Primed Material : Plastic Notes :

PRODUCT SPECIFICS Quantity Sold : Sold individually Color / Finish : Chrome Notes : Grille surround molding Replaces OE Number : 71122 TL2 A51 Replaces Partslink Number : AC1202101 Interchan

Сосема ново склопување на решетки! Висок квалитет Сертифициран Заменски заменски замен Изработено од

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално тип : Grille Color / Finish : Chrome Shell со насликана с

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално Type : Grille Color / Finish : Prided Shell and Insert Material : Plasti

Please wait...