0
clear
  • Собрание на решетката компатибилна со 2010 година- Toyota 4Runner Paintable Shell и Inter
  • -20%
  • -20%
Собрание на решетката компатибилна со 2010 година- Toyota 4Runner Paintable Shell и Inter

Собрание на решетката компатибилна со 2010 година- Toyota 4Runner Paintable Shell и Inter

DEN 987.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално тип : Grille Color/Finish : Paintable Shell и Insert Material : Plastic Notes : Без хромирана централна лента; Со Amblem Prafion Sreplaces OE Број : 5310135060 C0 REPLACES Број на линкови : TO1200368 INTERCHANGE Дел Број : 5310135060 C0, TO1200368 WARRANTY : 1-годишна гарант за гаранција за неограничено ниво на мерка, предниот крај на вашето возило да стане поглед по колекцијата? Ако барате фабрика, погледнете во голема вредност, изберете собрание на решетки за следната работа за поправка. Собранијата на решетките доаѓаат во најразлични врвни завршувања и нудат лесна инсталација со нивно совршено вклопување - сите по цена што е далеку помалку од оригиналната опрема. Феации и придобивки : Лесно се инсталира како директна замена за вашето оригинално склопување на решетки. Дупки за предните светла, итн., Каде што е применливо. Изработени за фабрички спецификации за инсталација без проблеми, загарантирано.Премиум изглед, траен заштитен пат во различни квалитетни завршувања, вклучително и елегантен хром, текстурирана црна, обоена или подготвена/боја-на -Мач (во зависност од апликацијата). Веќе да се врати стилот и заштитата на предниот крај на вашето возило. Процесот на производство ги задржува трошоците намалени и квалитетни високи. Една година Неограничена гаранција за километража Секоја собрание на решетки доаѓа со едногодишна неограничена гаранција за километража за мир на умот. ) Го заменува бројот на ОЕ : 5310135060 C0. Го заменува бројот на делови : TO1200368. Број на размена на дел : 5310135060 C0, TO1200368. Одговара на Изберете : 2010-2013 Toyota 4 Runner и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Главните својства

Избор на купувачот

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color / Finish : Textured Black Material : Plastic Interchange Part Number : BN8 F501 T1 A, MA1036115 Replaces OE Number : BN8 F501 T1 ARep

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color / Finish : Textured Dark Gray Interchange Part Number : 86560 D5000, KI1036140 Replaces OE Number : 86560 D5000 Replaces Partslink Nu

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуалноColor / Finish : Black Material : Plashion Inter Change Дел Број :

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Type : Grille Color / Finish : Chrome Shell with Painted Dark Gray Insert Material : Plastic Notes : With chrome molding and emblem provisi

Сосема ново склопување на решетки! Висок квалитет Сертифициран Заменски заменски замен Изработено од

Една година Неограничена гаранција за километража Секое собрание на решетки доаѓа со едногодишна неог�

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Type : Grille Color / Finish : Painted Gray Shell and Insert Material : Plastic Notes : With emblem provision Replaces OE Number : 71121 SX

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално Type : Grille Color / Finish : Chrome Shell со подготвен inse

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color / Finish : Textured Black Material : Plastic Interchange Part Number : 68071981 AA, CH1036130 Replaces OE Number : 68071981 AAReplace

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално Type : Grille Color / Finish : Црна обвивка и Insert Materia

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Type : Grille Color / Finish : Painted Gray Shell and Insert Material : Plastic Notes : Without emblem provision Replaces OE Number : 53100

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално тип : Grille Color / Finish : Текстурална црна обв�

Количина на специфики на производот Продадена : Продадена индивидуално дополнување / финиш : хроменоти :

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално тип : Grille Color / Finish : Текстурална црна обв�

Please wait...