0
clear
  • Битка родена 23 8.00- б гума
  • -20%
  • -20%
Битка родена 23 8.00- б гума

Битка родена 23 8.00- б гума

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Цел изградена за млади SXS возила, Battle Borth Borth им помага на младите корисници да градат доверба со својата контрола, влечење и перформанси. X копчето за копче со насочен дизајн. Лесна конструкција. 6 Пли оценето. Добро за употреба на среден терен.

Главните својства

Избор на купувачот

Gbc Motorsports Terra Мајстор 29 / 10 14 челични појас радијален дизајн за посилно јадро и поголема отпорност на абењ�

Сега четири години по првичното деби На Мелезот, Канати Мелез 10слојниот Радијал ја сместува зголеменат�

Гринбол Трансмастер Св Радијална Приколка гума доаѓа во 6 или 10 слоја Изграден силен за сите апликации з

Суперцврста гума за пристрасност отпорна на пункција од 8 слоја, Командантот ЗА Нечистотија НА ГБЦ нуди

Please wait...