0
clear
  • Гуган Одред Трева Херој Жига Оз Секси Сенка 1пак
  • -20%
  • -20%
Гуган Одред Трева Херој Жига Оз Секси Сенка 1пак

Гуган Одред Трева Херој Жига Оз Секси Сенка 1пак

DEN 271.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Херојот На Тревата Гуган е елегантна Мамка без плевел што може да биде смртоносна во тешката тревна покривка. Има причина зошто басот и другите предаторски риби се дружат во вегетацијата—тоа е во основа линија за шведска маса со сите нивни омилени јадења, вклучувајќи сенка, сина боја и ракови. Жига За Херој Од Трева е совршена мамка за фрлање во наклонот бидејќи може да изгледа на риба како и секое од оние омилени задоволства, а кога ќе го видат, реагираат. Витката глава што се стеснува до точка и помага на оваа мамка да навлезе во тешката вегетација и, како што паѓа во зоната на удар, Жигата На Херојот Од Трева претставува жив изглед за да го привлече вниманието на блиските предатори. Силиконското здолниште во боја се совпаѓа со бранови како да е живо, а остриот, широк јаз може да ја собере вашата омилена приколка за да додаде погуст изглед. Ако имате проблеми со таргетирање На Басот зафатен во дебела обвивка, овој херој може да го спаси денот—додајте Ја Жигата На Херојот На Тревата На Тимот На Гуган во вашата кутија за справување! Гуган Одред Трева Херој 1/4 мл 4/0 Секси Сенка 1пак.

Главните својства

Избор на купувачот

Одред Гуган Спојката е мамка без усни која максимално го искористува класичниот дизајн додека додава н�

Мелење и стружење преку карпеста точка или силно грпка, исфрлање остатоци и привлекување внимание—за т

Тимот На Гуган Гранде Рекон е мамка со целосна големина, тркалезна сметка што можете да ја користите за �

Please wait...