0
clear
  • 40-Волти Батерија-Придвижуван Генерација Два Тример И Вентилатор Комбо Комплет
  • -20%
  • -20%
40-Волти Батерија-Придвижуван Генерација Два Тример И Вентилатор Комбо Комплет

40-Волти Батерија-Придвижуван Генерација Два Тример И Вентилатор Комбо Комплет

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

КОМПЛЕТОТ ЗА Комбо ЗА Жици ХАРТ електричен 40v Е одличен Пар за да го одржите вашиот двор да изгледа најдобро. Тримерот за жици на батерии има глава за автоматско напојување што ослободува линија од 1/4" секој пат кога ќе го притиснете и ослободите чкрапалото. Значи, не е потребно удирање! Таа, исто така има 10-12" сечење дел. Безжичниот вентилатор обезбедува дување до 120 милји на час од силата на ветерот на 450 СМ, што го прави идеален за чистење на влажните остатоци од тврдите површини. Двете алатки се дизајнирани да бидат лесни за удобност на корисникот и да имаат активирач со променлива брзина за крајна контрола. Тие исто така користат литиум-јонска батерија ОД 40 V која работи до 45 минути—повеќе од доволно време за двор од половина хектар. Сите дел ОД Системот 40 V каде што ја добивате ЦЕЛАТА ЕНЕРГИЈА, без гас. Активирач на променлива брзина за зголемена контрола . Лесен дизајн за удобност на корисникот . Главата за автоматско напојување не бара удирање . Прилагодлив 10" -12 " сечење. Вклучува .080 "" линија & калем. Работи Со СИТЕ ХАРТ 40 V Батерии . 5-годишна ограничена гаранција . 450 CFM/120 МИЛЈИ НА ЧАС. Турбо вентилатор дизајн за посилно отстранување на остатоци . Активирач на променлива брзина за зголемена контрола . Идеален за чистење на влажни остатоци од тврди површини? . Работи Со СИТЕ ХАРТ 40 V Батерии.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...