0
clear
  • 5 8W 5 8 H Финли Endurawall Декоративни 3d Ѕид Панел, Универзална Бисер Металик Шампањ Розова
  • -20%
  • -20%
5 8W 5 8 H Финли Endurawall Декоративни 3d Ѕид Панел, Универзална Бисер Металик Шампањ Розова

5 8W 5 8 H Финли Endurawall Декоративни 3d Ѕид Панел, Универзална Бисер Металик Шампањ Розова

DEN 2864.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Создадете неверојатен визуелен ефект за ѕидови и тавани, направете уникатна глава или завршете ги вратите и парчињата мебел со ултра-разноврсни пвц 3д ѕидни панели. Тие доаѓаат во многу големини и дизајни, така што идеите за проекти се ограничени само од вашата имагинација. Пвц ѕидните панели се лесни, лесни за ракување и можат да се исечат и инсталираат со стандардни алатки за обработка на дрво. Совршен и за внатрешни и за надворешни, и за станбени и комерцијални апликации. Прецизно вклопување, лесен и лесен за сечење значи лесна инсталација. Прицврстува брзо со лепило и нокти. Создадете 3д подигнат ефект за помалку. Издржлив пвц кој е водоотпорен и не е лесно вдлабнат. Многу стилови на располагање, создавајќи фокусна точка во секоја соба.

Главните својства

Избор на купувачот

Киеза Митрополитана Ди Прага Со нетрпение ги очекуваме вашите повратни информации, надевајќи се дека ќ

Декмод Сребрен Алуминиумски Цветен Ѕиден Декор е уникатен додаток на вашиот стилски дом Овој декор на ѕ

Зацврстете ја убавината на вашиот сакан дом со овој добро изработен декор на ѕид од лотос...

Камен Змеј Скулптура Ѕидниот Часовник е прекрасно дополнување на секоја соба во вашиот дом или канцела�

Мерки приближно 3,75 " х16" Направено На Тешки Пластични Материјали Живописно Тимски Бои и Графика Гордо...

Симпатичната Двојка Дања Б Што Седи На Ѕидна Скулптура На Прозорецот Е шармантен подарок за вашата омил

Создадете неверојатен визуелен ефект за ѕидови и тавани, направете уникатна глава или завршете ги врат�

Архитектонските производи од вистинско дрво се користат во домовите и комерцијалните простори со веко�

За жал, модерен поглед на уметноста на дрвениот ѕид Некогаш обично ѕидно уметничко парче пронајдено сам

Kфорд wainscoting колекции се достапни во различни дизајни, обезбедување на стил натпревар за секоја соба или

Неверојатните уметнички дела На Грејс пренесуваат инспиративна порака која ве охрабрува секогаш да ве�

Please wait...