0
clear
  • Igloo qt. Лагуна летен камп серијал ладилник, зелена
  • -20%
  • -20%
Igloo qt. Лагуна летен камп серијал ладилник, зелена

Igloo qt. Лагуна летен камп серијал ладилник, зелена

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кога ќе започнат топлите сезони, така мора и планирањето на авантурите! Дали ќе се упатите кон плажа, парк или камп. Одржувањето на пијалоци и храната разладена за вашите авантури на отворено е една работа, но носењето сето тоа до вашата дестинација е друга. Добра работа, средната големина Igloo Laguna 28-Quart Cooler го прави супер лесен. И во ова летно инспирирано зелено, додава малку повеќе забава на вашиот превоз. Откако ќе го спакувате овој пространа ладилник со некои мраз и омилените освежувања на сите, еколошката изолација Therme Cool® ќе одржи сè ладно за целосно уживање подоцна. И транспортот на сè на вашата локација може да биде пријатно, исто така, благодарение на цврстата рачка што се врти за да можете лесно да го носите ладилникот со едната рака додека стратешки заоблениот задниот дел на поладното тело е направено за да го прегрнете вашето тело подобро додека држите тоа. Плус, Igloo Cool Riser Technology® осигурува дека вашиот ладилник е покачен од сите топли или топли површини што ги поставивте, така што вашата студена содржина останува ладна. Со лагуна лагурот заедно за возење, вие и вашата група сте за цел ден на забава. Летен камп Игло Лагуна Летен камп 28 квартал : ви помага да ги прославите топлите сезони со забавна, летна инспирирана боја. Детали за дизајн со лесен за носење. Cool Riser Technology® - Зголеменото дно ги задржува содржините подалеку од топлите површини, така што сè останува ладно. Еко-пријателската термокулална изолација ја одржува содржината поладна за подолго време. Цврстата рачка за кауција за замав го прави носењето супер лесно со само една рака. Закривената задната страна го гушка вашето тело за поудобно носење. Пространа внатрешност што може да одговара до 41 лименка.

Главните својства

Избор на купувачот

Пакувајте и одете со квартот IGLOO 48 Лагуна ладилник за мраз на градите Лесно имајте храна и пијалоци за ва

Please wait...