0
clear
  • Шампион Игралиште Топката Во Собата, Избрани Големини, Избрани Бои, Во собата на 12
  • -20%
  • -20%
Шампион Игралиште Топката Во Собата, Избрани Големини, Избрани Бои, Во собата на 12

Шампион Игралиште Топката Во Собата, Избрани Големини, Избрани Бои, Во собата на 12

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Чувајте цела училница на ученици кои играат за време на одмор или слободно време. Овој сет на шампионски топки вклучува 12 најлонска рана, двослојни топчиња со различни бои и големини, рачна пумпа од 12 инчи со продолжено црево и игла за надувување и две големи, 24-на 48 - инчни мрежести торби за носење со жици и брави од кабел за носење и складирање на сето тоа. Топчињата Се Црвени : 16 инчи, 13 инчи, 10 инчи, седум инчи, шест инчи и пет инчи; и 8,5 инчи Во Црвена, Сина, Зелена, Жолта, Портокалова и Виолетова боја. Содржи латекс. Продадени по сет од 12. Шампион Игралиште Топката Во собата, Избрани Големини, Избрани Бои, Во собата на 12 : Избрани бои : црвена, сина, зелена, жолта, портокалова и виолетова. Вклучува : 12 топчиња, рачна пумпа со игла и 2 мрежни торби за носење. Совршен за училници за физичко образование или опрема за игралиште. Забава за сите возрасти.

Главните својства

Избор на купувачот

Малите спортисти ќе бидат подготвени за доџбол, кикбол и многу други физички активности на игралиштето

Спортската Џиновска Најлит Топка (со дијаметар од 18 инчи или 11 / 2 стапки) е кул, шарен начин за удирање, фр

Please wait...