0
clear
  • Бестоп-77319 - - Супертоп За Камион 2
  • -20%
  • -20%
Бестоп-77319 - - Супертоп За Камион 2

Бестоп-77319 - - Супертоп За Камион 2

DEN 1408.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Супертоп За Камион 2 - ' 19-22 Силверадо/Сиера 1500 {Екс. '19 Класичен}; за 6,5 стапки. кревет; операција на лице со Јаглеродни Влакна од страната на камионот врз основа на повратните информации од потрошувачите, Бестоп го подобри Супертопот за камион создавајќи врвно флексибилно складирање и покриеност за кревети за камиони. Подобрениот дизајн овозможува работа со едно лице и има отстранливи странични панели од ткаенина. Кога не се користи, горниот дел може да се чува во удобен вграден систем за складирање заедно со страничните панели. 19-Ц СИЛВЕРАДО/СИЕРА; ЗА 6,5 СТАПКИ. КРЕВЕТ СУПЕРТОП ЗА КАМИОН 2.

Главните својства

Избор на купувачот

Комплетот го вклучува целиот потребен хардвер за замена на оригиналните рамки и лакови Економска алтер

Бестоп Мека Врвот Патент Почиста 2мл шише со апликатор Без восочно натрупување и лесно нанесување; 2мл...

Trailmax II FoldNTumble Seat5583 CJ5 / 7686 CJ7 / 8795 Wrangler YJ; Задна (Сите Винил; Црна Здроби)Атлас Рамка за суперцврста структ�

Кога Ги Трчате Чеканите Рамно Надвор Или Само Се Ослободувате Со Пријателите, А Вие Сакате Да Ја Задржит

Please wait...