0
clear
  • Ирвин Хансон 585 - Метрички Навој Славини Hcs
  • -20%
  • -20%
Ирвин Хансон 585 - Метрички Навој Славини Hcs

Ирвин Хансон 585 - Метрички Навој Славини Hcs

DEN 190.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики идеален за автоматска поправка и машини каде што се наведени метрички навои 10 мм - 1,5 Бр. На Флејти - 4тап Точка Стил - Приклучок Тапитем Тежина-0.28 фунти.- ШКУ : ОРСНО106754 ИРВИН 1840 - 10 мм - 1.50 Хансон Метрички HCS Дното Допрете.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...