0
clear
  • Истон Фмј Стрели Со Блејзер Ванес, на 6
  • -20%
  • -20%
Истон Фмј Стрели Со Блејзер Ванес, на 6

Истон Фмј Стрели Со Блејзер Ванес, на 6

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа стрелка со намален дијаметар има јаглеродно јадро и метална јакна 7075. Изграден е за зголемена пенетрација и перформанси. Со правилност толеранција на+/ -.003 инчи, достапен е во големини 470( 8,8 GPI), 390 (9,7 GPI) и 320 (10,6 GPI). Овој производ вклучува вметнувања ST RPS и H nocks. Тоа е фабрика испреплетена Со Блејзер ванес. Истон 6мм Фмј Стрели Со Блејзер Ванес, Пакет од 6 : Од доверливото име На Истон. Стрелка со намален дијаметар. Јаглеродно јадро со 7075 метална јакна. Зголемена пенетрација. Толеранција на исправност : +/ -.003".

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : 280 Insert : Deep Six Steel G Hit (4mm); вклучено олабавување : длабоки шест g (4мм); Installed Point : Продадено одделно �

Производ : како што е прикажано TTYPE : како што е прикажано Браранд : Unbranded Mpn : Не се применува Country / Регион н

Алуминиумска точка вметнува За Истон алуминиум стрелка шахти.Карактеристики : алуминиумска точка вмет�

Запознајте ги вашите потреби за стрелаштво со Aiston Arrow 400 Овој производ е дизајниран со издржливост да се

Овие Nфузирани фабрички блејзери 500 стрелки на оската на Истон имаат вратило со мал дијаметар што е напр�

Please wait...