0
clear
  • 5 8W 7D 12 H Милтон Архитектонски Одделение Пвц Заграда
  • -20%
  • -20%
5 8W 7D 12 H Милтон Архитектонски Одделение Пвц Заграда

5 8W 7D 12 H Милтон Архитектонски Одделение Пвц Заграда

DEN 135.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на посебен допир, нашите пвц загради нудат карактеристичен декоративен елемент со импресивна убавина. Пвц нуди јасни детали и водоотпорна издржливост за внатрешни и надворешни апликации. Изберете од реплицирани гроздобер дизајни, популарни класични профили или нови модерни силуети кои сигурно ќе одговараат на секој стил. Пвц загради може да се користат и за внатрешни и за надворешни проекти. Цврстите пвц загради се совршени за под влезот, тремот или покривот. Лесни, издржливи и лесни за инсталирање, пвц корбелите траат цел живот. Декоративните пвц корбели и загради доаѓаат во тони различни стилови и многу големини. Произведени со шуплив грб, овие загради и корбели се инсталираат за неколку минути. Рачно собрани и изшкуркани, нашите бели пвц загради пристигнуваат подготвени за сликање.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите прекрасни обликувања и агли на панели додаваат декоративно, историско чувство на ѕидовите, тава�

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

Нашите греди од вештачко дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентичната дрва во дел од трошоц�

Заградите Од ковано Железо обезбедуваат алтернатива на дрвените загради и корбелите...

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

Примерок од корнизи : Нарачајте примерок, тоа е најлесниот начин да откриете што работи најдобро за вас �

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме

Комплиментирајте ги вашите работни површини од природен камен, камини, гранитни шипки, полици и влезови

Сложените резби на грозје и лисја На овој Тоскански Онлеј потсетуваат на префинетоста и топлината на ит

Гредите од вештачко дрво нудат можности за дизајн што вистинското дрво не може Поради својата мала тежи

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме

Логан ОнлејНели Нашите апликации И онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, таван�

Гредите од вештачко дрво нудат можности за дизајн што вистинското дрво не може Поради својата мала тежи

Овие загради се навистина уникатни во дизајнот и функцијата Првенствено се користи во декоративни апли

Додадете природна убавина во секој внатрешен или надворешен проект со посебен западен црвен кедар или �

Додавањето на пвц фронтон во домот веднаш додава длабочина, карактер и клучна архитектонска карактерис

Додадете природна убавина во секој внатрешен или надворешен проект со посебен западен црвен кедар или �

Прекрасното обликување на круната е одличен начин за одвојување и дефинирање на секоја просторија...

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме

Таваните прстени се лесни за инсталирање и веднаш надградба на светлосни тела и тавански медалјони...

Таваните прстени се лесни за инсталирање и веднаш надградба на светлосни тела и тавански медалјони...

Додадете природна убавина во секој внатрешен или надворешен проект со посебен западен црвен кедар или �

Време на Брод / Олово Сите предмети се на залиха.Материјално Потекло Шпанија Производител / Увоз имај�

Зголемете ја вредноста на вашиот дом со евтин лесно инсталиран медалјон создавајќи безвременска фокус�

Гредите од вештачко дрво нудат можности за дизајн што вистинското дрво не може Поради својата мала тежи

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

Инсталирањето е ветре со претходно дупчат дупки Нерѓосувачкиот челик ја задоволува побарувачката за у�

Please wait...