0
clear
  • Дефлекто® 4 24 Алуминиумска Цевка
  • -20%
  • -20%
Дефлекто® 4 24 Алуминиумска Цевка

Дефлекто® 4 24 Алуминиумска Цевка

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа алуминиумска цевка deflecto® 4" x 24" ја нуди оваа алуминиумска цевка deflecto® 4" x 24" е одличен канал,апарат,додатоци,алатки,rto,апарат,додатоци,канали,делови,додатоци,канали по намалена цена под 10 долари што не можете да ги пропуштите. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во нејзината оригинална фабричка кутија. Неговите димензии се 24,00 х 13,00 х 0,20 инчи и тежи 4,23 фунти. Оваа алуминиумска цевка deflecto® 4" x 24" е ставка од канали од нашите додатоци за апарати, алатки и rto, додатоци за апарати, делови и додатоци за канали, колекции на канали што доаѓа со целосна гаранција за задоволство. Дефлекто® 4" Х 24 " Алуминиумска Цевка.

Главните својства

Избор на купувачот

Дефлекто РЕД06528 Галванизиран Тркалезен Редуктор Со 28 Мерачи е редуктор на тркалезни канали Тоа е стегна

Карактеристики : *конекторот е изработен од галванизиран лим преку, кој е антикорозивен, отпорен на студ

Флексибилен Канал, За Номинален Дијаметар на Каналот 4 инчи, Надворешен Дијаметар 4 инчи, Дебелина на Ѕид

Дозволете Јазот На Воздухот Во Тримсцејпот да додаде функционалност иesетска привлечност во вашиот дом

Заштеда на пари за ладење и греење е бриз со Патека За Враќање На Тамарак Плус, оваа ставка Е БПИ Наведен�

Please wait...