0
clear
  • Руж Издание Часови - # Исечете Ја Последователната работа Од Буржоа За Жени-0. оз Кармин
  • -20%
  • -20%
Руж Издание Часови - # Исечете Ја Последователната работа Од Буржоа За Жени-0. оз Кармин

Руж Издание Часови - Исечете Ја Последователната работа Од Буржоа За Жени-0. оз Кармин

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карера КА 33/С е целосна рамка за мажи и жени. Овој модел се одликува со модерна рамка во облик на авијатичар. Етикетата карера е прикажана на храмот. Руж Издание 12 Часа - # 30 Исечете Ја Последователната работа Од Буржоа За Жени-кармин од 0,12 мл.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој иновативен кармин се нанесува на транспарентна течност, а потоа реагира со кожата, давајќи сјајна �

Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден големина На Пакетот : 12х2, 8х1, 5см, (ве М

Матните кармини владееја врховно со причина; Долготрајни, длабоки бои, прекрасна кадифена апликација...

Ние ја спакувавме нашата популарна формула за усни Пудре во палета! Подгответе се, затоа што оваа иноват

Мека мат боја Суперкремасто чувство Овој мек мат кармин нуди смела боја и неверојатна удобност Бојата м

Двоен сјај За Усни Кадифена Мат Мат Глазура За Усни Нелеплива Чаша Кармин Пендаскрип : Големина : 13, 2х1, 5с

Мат Течен Кармин Усна Полна Шминка Пигментиран Долготраен Сјај За Усни Кадифени Водоотпорни Усни Подар

Л А Девојка Застаклената Боја за Усни дава интензивно пигментиран изглед на кармин, со леснотија и сјај�

Римел Лондон Останете Мат Целосна Покриеност Течна Боја На Усни боја На Усни Со Висок интензитет со кад�

Мрзливи Усни Бисерни Фини Блиц Кармин Не Е Лесно Да Исчезнат Промена На Температурата На Бојата Навлажн

Месечината капки кармин мраз chinaglaze црвена 570 0,15 мл 0,15 мл (4,2 g) N.Y., NY 10017 Revlon Cons Продукција Корп Revlon Moon паѓа к

Карактеристики : tfull и живописна боја Рендерирање на бојата на заситеноста на бутот Tsoft во боја што го п�

Што е тоа : Воведување на нашата најжешка нова боја на уснитеМат Рамен Кадифен Кармин Што прави : Овие 26 с

Кармин : овој кармин е богат, кремаст, навлажнувачки кармин кој е богат со пигмент за долготрајна боја и

Што се случува кога ќе ја направите лесната апликација за летање на усните со покриеноста и придобивкит

Please wait...