0
clear
  • Ревлон Ревлон Колорстај Крајна Течен Кармин, 0. оз
  • -20%
  • -20%
Ревлон Ревлон Колорстај Крајна Течен Кармин, 0. оз

Ревлон Ревлон Колорстај Крајна Течен Кармин, 0. оз

DEN 292.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Путерот за усни со пукање во боја комбинира убава боја со мелем со путер за да ви даде меки, здрави блескави усни на бебето. Таа има разгалување гел формула која лизга на усните путер мазна и веднаш хидрира усните. SKU : Adib005qzxbgy Течен Кармин, Премиер Розова 004 со американски и не-американски компоненти.

Главните својства

Избор на купувачот

Римел Лондон Провокалипс 16 ЧАСОВНА Боја На Усни Отпорна На Бакнеж, Римел Лондон Провокалипс, обезбедува

Водоотпорен Кармин Мат Кармин Во Боја На Тиква Јадете Кармин Богат Со Земја Витамин Е Навлажнувачки Кар

Дијамант 18 Боја Сјај Кармин Сјаен Мат Течен Кармин 5млшини сјај за усни има шармантна метална текстура...

) Направено е од висококвалитетен материјал, 100% бренд Ново Забележете дека производот може да биде оште�

Римел Лондон Останете Мат Целосна Покриеност Течна Боја На Усни боја На Усни Со Висок интензитет со кад�

Кармин : високо навлажнувачки кармин кој е богат со боја и долг на удобност Ги измазнува, омекнува и уте�

Опис на производот без компромис сите во еден кармин, долготрајна боја, удобност, влага и абење Кармин б�

Без Лепак За Засенчување Пенкало Сјај За Усни Неми Лабијални Линиски Пенкало Кармин Велур Сјај За Усни �

Примени Зона : Усна Тоа е висококвалитетен производ Го има најпопуларниот број на кармин, кој е навлажну

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 715 Дена За Да Го Добиете Пакетот Површината за ма�

Please wait...