0
clear
  • Базил Цдстк Класик Крафт
  • -20%
  • -20%
Базил Цдстк Класик Крафт

Базил Цдстк Класик Крафт

DEN 143.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Базил Картон е совршен за сите ваши потреби за бележници. Базил Картон, 12" х 12" : картон големина : 12 "х 12". Киселина и лигнин-слободен. Продадени во пакет од 25. Сите иста боја и стил. (Не се продаваат како поединечни парчиња). Увезени.

Главните својства

Избор на купувачот

Совршено е за калиграфија, украсни украси и остро преклопување Купете го овој прекрасен, тежок картон д�

Отворете нов свет на можности за дизајн кога ќе ги користите Овие Графички 45 Портрет На Дама Ефемера Кар

Совршени додатоци на вашите картички, бележници и други занаети од хартија! Овој пакет од 12х12 инчи содрж

Кул Дете Двострани Картон 12 "X12" Бади совршен додаток на вашите бележници и други проекти за изработка н�

Пергамент КартонИзбраниПисмо8 1 / 2 "х 11" 65 фунти Основа Тежина 100 / Пакет Одржлива Шумарска Иницијатива

Име на боја : Каки Опис на бојата : Класична Каки Зелена Со кафеав подтон (опис на бојата што го нуди тимо�

Антрацитни метални мелни 12 x 12 мерки на картони (12 "x 12 ") и се совршени за печатење, копирање, занаетчиство

Автентична Колекција Подлога за Пакети за Забава 6"х 6" Двострани картони, 2 листови секој од 12 дизајни ко�

Џем Хартија И Плик Кафеава Рециклирана Пергаментна Хартија е токму она што ви треба за вашиот следен пр�

Однесете ја вашата занаетчиска работа на следното ниво со овој комплет Двострани Картони Од Лешник Ово�

Мерки на картони со лименски светла 12 x 12 (12 "x 12 ") и е совршено за печатење, копирање, занаетчиство и разни

Започнете го вашиот проект веднаш со совршена хартија за страници со бележници, честитки, обележувачи, �

Cardstock 11 x 17 во 105lbvista Metallic е картон во сјајна, светло сина боја со бисер Huethe 105lb Stock и издржливост на овој вис

АВЕТУТТИЧКИ ПАКЕДАНСКИ ПАДЕНСКИ РАБОТНИЦИ КАРДСТОК Совршен додаток на сите ваши проекти за изработка �

Корединации Картон Виолетова Величественост Дарис Јадра Картон, 20 пк : овој пакет содржи 20 листови од 12"

Петал Лејн Двострана Картонка 12"X12" Петал Лејн Двострана Картонка 12"X12"Фантастично Бо ЗајачеЛивче Лејн Д�

Метални метални метални 12 x 12 (12 "x 12 ") и е совршено за печатење, копирање, занаетчиство и разни деловни пот

Please wait...