0
clear
  • Хомерутс фт. Слонова коска Сина И Црвена Цветни Моќ Разбој Правоаголник Површина Килим Со Раб
  • -20%
  • -20%
Хомерутс фт. Слонова коска Сина И Црвена Цветни Моќ Разбој Правоаголник Површина Килим Со Раб

Хомерутс фт. Слонова коска Сина И Црвена Цветни Моќ Разбој Правоаголник Површина Килим Со Раб

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Шема : Цветен Раб / Ресел : Да Отпори На Производи : Ниту Вода или Отпорен На Избледување Безбедно За Подно Греење : Отпорен На Ностаин : Норуг Рампа Препорачано : Висина На Куп : 0,39 CPSIA Во Согласност : Сертификација За Нега На Јаглерод : No Carbon Free Сертифициран : Nocpg Во Согласност : Noepp Во Согласност : No ITTO Во Согласност : Norecycled Wood : No Recycled Содржина : No Recycled Содржина : норуг форма : Правоаголник Зеленило Сертифициран : Ноеко-Текс еко пасош : Нобетер Памучна иницијатива : Нотехника : Моќ Лумув Заштита : Нолифестажа : ДЕФЕКТ На материјал За Возрасни : 48% Полипропилен / 26% Памук / 12% Полиестер / 10% Вискоза / 4% Латекскрад До Лулка Сертификати : Ноблу Дизајн Сертифициран : Nousda Биобазиран Производ : Noconstruction : Направена Машинанаменски Вознемирувачки Тип : без Вознемирувачка Нега На Производот : Професионално Чистење Канада Ограничување На Производот : Нокомерцијална Употреба : Noroom : Дневна собане-Лизгачка Подлога : Номатеријал : Полипропиленеколор : Слонова Коска Сина И Црвена Земја На Потекло : Турција Димензија : 0,39" H X 144" W X 180" dwight : 100 Фунти - Sku : Ocntr87024 Homeroots 514004 12 X 15 Ft. Ставете го овој тепих наспроти тврдо дрво или под од плочки и ќе го оживее вашиот простор за живеење со стил и софистицираност.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Без разлика дали вашиот простор е модерен и елегантен или рустикален и пријатен, нашиот килим додава ел�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Овој тепих со современ апстрактен дизајн е функционален и забавен за модерен или традиционален декор...

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Please wait...