0
clear
  • Бали Модерно Минимално Златно Послабо Огледало Со Аспирантни Домашни Акценти
  • -20%
  • -20%
Бали Модерно Минимално Златно Послабо Огледало Со Аспирантни Домашни Акценти

Бали Модерно Минимално Златно Послабо Огледало Со Аспирантни Домашни Акценти

DEN 4361.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ова огледало на подот со целосна должина ќе понуди стил и функција во едно елегантно пакување. Потпрете го на ѕидот за одлично огледало за облекување или одлучете се за тоа како ѕидно огледало. Може да го закачите вертикално или хоризонтално, изгледа одлично во која било насока. Ставете го веднаш до каучот или љубовното седиште во дневната соба за да додадете длабочина во мала соба или студио. Создадете координиран изглед со нашето соодветно ѕидно огледало. Бродови со комплет против врвот за безбедност. Вклучен комплет против совет. Елегантна метална рамка. Достапно во повеќе завршетоци во 70"x28". Може да се закачи (вертикално или хоризонтално) или да се потпре на ѕидот.

Главните својства

Избор на купувачот

Дајте му на вашиот дом тој мал дополнителен допир со овој 64 инчи подот стои огледало Елегантниот и класи

Рамката на огледалото е изработена од цврсто дрво.Потпрете се на ѕидот и самостојно и монтирано на ѕид д

Дизајнот ќе биде највпечатлив во вашата соба Тоа е код за едноставен, добро дизајниран и мебел и додатоц

Please wait...