0
clear
  • Череп Коцка Мраз Послужавник Мраз Топката Производител 4 - Мрежа Црна Силиконски Послужавник 1.6 x1. 8 секој За Пијалаци
  • -20%
  • -20%
Череп Коцка Мраз Послужавник Мраз Топката Производител 4 - Мрежа Црна Силиконски Послужавник 1.6 x1. 8 секој За Пијалаци

Череп Коцка Мраз Послужавник Мраз Топката Производител 4 - Мрежа Црна Силиконски Послужавник 1.6 x1. 8 секој За Пијалаци

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Понатаму, благодарение на флексибилноста и издржливоста на силиконот, нашите производители на ледени топчиња лесно се ослободуваат и нема да пукнат или да се скршат како другите пластични садови.

Главните својства

Избор на купувачот

Самостојно Изработената Мувла За Мраз МОЖЕ Да се Надреди На Ледена Кутија Со Покривка од продажна точка

Апмемис Коцка Мраз Дозвола Виски 12дупка Мраз Топката Мраз Правење Силиконски Мувла Силиконски Мраз Пра

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Onfy Од Пазарот Joybuy.Опис Оваа кофа со ориз од суши

Силиконски Шуплини За Замрзнат Мраз Домашни Калапи Обликувааткарактеристики : калапот за пупки е израб

Пакетот вклучува : 1x Силиконски Леден Послужавник Со Вода Големи Коцки Мраз За Коктели Чилер За Сонда З�

Опис r r.Изработен Од силиконски материјал за храна, овој сад за коцки мраз е издржлив и безбеден за употр

Тесното затворање спречува истекување на вода од шуплината, така што добивате целосни коцки мраз од меч

Опис : со нелепливиот дизајн, калапите за коцки мраз лесно се ослободуваат и чистат, еднократно и долгот�

Ова е мраз калапи кои можат да се користат за правење коцки мраз Можете да го користите за различни пија�

Тоа Може Да Биде Топлина.Загрејте ги Коцките Мраз за повеќекратна употреба и фрлете ги во ладното млеко

Силиконски Послужавник За Мраз Мувла Кутија За Мраз 8 Дупки Мрзливи Ледени Садови За Расклопување Во Ед�

Можете да го користите за различни пијалоци како што се кола, сок, кафе, млечен чај Има голема флексибилн

Функција : 1 Мувла за мраз со 4 дупки, користи силиконски материјал за храна, кој е еколошки, нетоксичен и �

Ледена Чаша со Долга Форма Ледена Решетка Летно Правење Мраз Моделирање Ледена Решетка Силиконски Кара

2023 Нов Производител На Коцки Мраз,4 Дупки Коцки Мраз Калапи Кутија За Мраз Мал Фрижидер За Домаќинство Л�

Воведување на тркалезна топка од Групна Вертикала мувла за коцки мраз за Љубителите на Виски! Подобрете

Зошто Да Изберете нас нудат секој клиент прекрасни производи и услуги е нашата Забелешки : 1 Лесен За Уп�

Висококвалитетни материјали, отпорност на висока температура, лесен за кршење, издржлив Конусен дизајн

Опис : дизајнот Отпорен На Храна и ладно отпорен на овој калап за топче мраз го прави безбеден и еколошки

Вашиот пијалок останува разладен со часови.[Лесно Ослободување И Чистење На Мраз] тој флексибилниот с�

Please wait...